A jak bych si to představovala? zcela naivně: do té hádky to bylo o tom, že já ho chtěla víc a častěji..no a te´d bych si představovala, aby to bylo naopak, on mě uháněl o schůzku a já byla ta nad věcí..
, protože já bych se mu prostě tenhle týden neozvala..dřív, když byla nejistota, volala jsem, smskovala..
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.