Já myslím, že to udělali (rozhodnutí vlády), aby bylo kam sáhnout v případě nouze nejvyšší. Třeba kdyby v jednu chvíli onemocnělo velké množství zaměstnanců a neměl by se kdo starat o lidi s potřebou péče. Nebyl by čas shánět dobrovolníky, armáda a hasiči by měli jiné věci na práci. A popravdě studenti sociálních, zdravotních i pedagogických škol už výběrem studia tak nějak směřují k péči o lidi. A i když jsou mladí, mají více předpokladů, znalostí a schopností pracovat v sociálním zařízení než vojáci nebo hasiči. Podle mě je to jen pro případ krajního a rychlého řešení, záložní plán. Nevíme, proč Plzeňský kraj tuto možnost využil, v jakém to bylo případě a za jakých okolností. Taky nevím, jak relevantní je uvedená informace - novinářská. Kraj si asi prostě vyzkoušel danou možnost, novináři zase měli o čem psát. A Rodina o čem diskutovat
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.