Prostě bych se spojila s učitelkou. Asi bych jí nejdřív nastínila problém ve stručnosti písemně (e-mail) a požádala o ústní konzultaci (telefon nebo nějaká ta konferenční platforma, případně tedy i osobně). Formulovala bych to jako žádost o podporu s tím, že předpokládám, že ráda vyhoví (když bude vědět, co je problém) a nikoliv jako stížnost nebo uplatnění "nároku" (alespoň prozatím).
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.