| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma školáka

  (?)
 Názory 110 z 30293  [Dalších 30283 >>]
Blanče 42184
26.6.2026 19:15:04
Čumčo já jsem se pro mne nesmyslně dojímala dneska ráno. Mám se současným školstvím osobní problém, ve svém blízkém okolí mám děti, které školství (rozumněj systém v kombinaci s blbýma lidma) opravdu nepěkně semlel a řešili jsme, jestli jedno z dětí v rodině vůbec má smysl dávat do školy, jestli nějak nenakombinujeme domácí vzdělávání. A dneska, když jsem viděla tu spoustu nastrojených dětí s kytkama a složkama, potkávala pyšné prvňáky - a uvědomila si, že jsme vlastně nezorganizovali naší každoroční večeři, ptž tím, že letos v blízké rodině školáci nejsou a já jsem se nějak utopila v práci(to jsem teda napravila, jdeme příští týden, kdy měl být ofiko konec), zavzpomínala, když byly naše děti malé, nějak mi došlo, že na školu má asi většina dětí promárně ty dobré vzpomínky.
Senedra 14756
26.6.2026 16:57:31
Čumčo, nic takového, prostě životní postoj...
K_at 121378
26.6.2026 16:01:07
Yuki, mame rozstrikovac, bedny s vodou a různými hrackami, dostávají konve s vodou na různé stavby na pisku a kdesi cosi (mame nove stufnu s cerpadlem). A i u toho vznikne situace kdy lapáme po dechu a nestačíme dobíhat.
Čumča. 160024
26.6.2026 16:01:01
"jedna třída na rozloučenou ještě zdemolovala vybavení školy"

To snad ne.~e~ Pustili si Pink Floyd, We don´t need no education? Že jim to spustilo takovou rebelii?
Čumča. 160024
26.6.2026 15:52:00
"nemôžem furt uveriť, že ten usmievavý elegán, ktorý pôsobil tak sebavedomo a slušně zároveň, že to bolo moje dieťa..."

~R^knedli, to je úžasnýýý
Yuki 00,03,07 49504
26.6.2026 15:32:51
kat, vydrž 🍀
naši družinoví teď nejvíc milují, když je vychovatelky na zahradě stříkají vodou z hadice
K_at 121378
26.6.2026 15:27:04
Yuku, to je videt na vetsine dětí. Jsou tam i výrazné animozity. Další frustrace a velká unava. Rozumim tomu. Ale je to teda fakt o zdraví na vsech stranach. Uf. A to nemluvim o mojí třídě. Tam je to obdobné.
Senedra 14756
26.6.2026 15:24:26
knedlo, oni se tak destruktivě a frackovitě chovali dost dlouho... a ví se přesně,kdo to udělal ~d~ Asi měli pocit, že jsou frajeři. Jen škoda, že takhle zničili poslední okamžiky s kamarády...
kysnutá knedla 99495
26.6.2026 15:17:14
Tiež pripisujem počasiu zhoršené chovanie detí. Snažila som sa poupraviť a čo najviac spríjemniť pobyt v školke, aby to aj oni, aj ja (bola som s nimi sama) prežili.
Ale chápem, že ak máš do toho dieťa (či dokonca deti) s poruchou chovania, tak to nezachránia ani úlevy mimo bežný dopolední program.
K_at 121378
26.6.2026 15:11:54
Rose, hurá.
 Názory 110 z 30293  [Dalších 30283 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.