| Blanče | 42184 |
|
|
26.6.2026 19:15:04
Čumčo já jsem se pro mne nesmyslně dojímala dneska ráno. Mám se současným školstvím osobní problém, ve svém blízkém okolí mám děti, které školství (rozumněj systém v kombinaci s blbýma lidma) opravdu nepěkně semlel a řešili jsme, jestli jedno z dětí v rodině vůbec má smysl dávat do školy, jestli nějak nenakombinujeme domácí vzdělávání. A dneska, když jsem viděla tu spoustu nastrojených dětí s kytkama a složkama, potkávala pyšné prvňáky - a uvědomila si, že jsme vlastně nezorganizovali naší každoroční večeři, ptž tím, že letos v blízké rodině školáci nejsou a já jsem se nějak utopila v práci(to jsem teda napravila, jdeme příští týden, kdy měl být ofiko konec), zavzpomínala, když byly naše děti malé, nějak mi došlo, že na školu má asi většina dětí promárně ty dobré vzpomínky.
|
| Senedra | 14756 |
|
|
26.6.2026 16:57:31
Čumčo, nic takového, prostě životní postoj...
|
| K_at | 121378 |
|
26.6.2026 16:01:07
Yuki, mame rozstrikovac, bedny s vodou a různými hrackami, dostávají konve s vodou na různé stavby na pisku a kdesi cosi (mame nove stufnu s cerpadlem). A i u toho vznikne situace kdy lapáme po dechu a nestačíme dobíhat.
|
| Čumča. | 160024 |
|
|
26.6.2026 16:01:01
"jedna třída na rozloučenou ještě zdemolovala vybavení školy"
To snad ne. Pustili si Pink Floyd, We don´t need no education? Že jim to spustilo takovou rebelii? |
| Čumča. | 160024 |
|
|
26.6.2026 15:52:00
"nemôžem furt uveriť, že ten usmievavý elegán, ktorý pôsobil tak sebavedomo a slušně zároveň, že to bolo moje dieťa..."
knedli, to je úžasnýýý |
| Yuki 00,03,07 | 49504 |
|
|
26.6.2026 15:32:51
kat, vydrž 🍀
naši družinoví teď nejvíc milují, když je vychovatelky na zahradě stříkají vodou z hadice |
| K_at | 121378 |
|
26.6.2026 15:27:04
Yuku, to je videt na vetsine dětí. Jsou tam i výrazné animozity. Další frustrace a velká unava. Rozumim tomu. Ale je to teda fakt o zdraví na vsech stranach. Uf. A to nemluvim o mojí třídě. Tam je to obdobné.
|
| Senedra | 14756 |
|
|
26.6.2026 15:24:26
knedlo, oni se tak destruktivě a frackovitě chovali dost dlouho... a ví se přesně,kdo to udělal
Asi měli pocit, že jsou frajeři. Jen škoda, že takhle zničili poslední okamžiky s kamarády... |
| kysnutá knedla | 99495 |
|
26.6.2026 15:17:14
Tiež pripisujem počasiu zhoršené chovanie detí. Snažila som sa poupraviť a čo najviac spríjemniť pobyt v školke, aby to aj oni, aj ja (bola som s nimi sama) prežili.
Ale chápem, že ak máš do toho dieťa (či dokonca deti) s poruchou chovania, tak to nezachránia ani úlevy mimo bežný dopolední program. |
| K_at | 121378 |
|
26.6.2026 15:11:54
Rose, hurá.
|
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.