| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - notáři a dědictví

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7024  [Dalších 6994 >>]
Senedra 14756
3.11.2023 17:29:00
Kroniko, tipla bych si, že si skutečně makléř popletl strany.
Termix 105545
3.11.2023 17:26:08
Je to nějaká blbost. Jak už psali ostatní. Když jsme před dvěma roky prodávali byt, tak kupující ho brali na hypotéku a naše příjmy jsme nikomu z nich nedokládali. Zároveň jsme my kupovali dům na hypotéku a prodávající rozhodně naše příjmy neviděl a ani my jsme jeho příjmy nechtěli. Zavolala bych makléřovi a poptala se na důvod.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.11.2023 17:19:48
Napiš tam, že nepracujete a žadný příjmy nemáte. Není jediný důvod to tam psát.
Fern 155759
3.11.2023 17:19:05
"Navíc my se jenom vezeme, nic nezařizujeme."

- jedna se tady o obchodni transakci v hodnote x milionu predpokladam, ktera se take tyka tebe ci manzela? A v tomto pripade se spani na vavrinech fakt nevyplaci,pokud mate zajem na tom,aby obchod dopadl pro vas ok,je treba alespon ted zapojit mozek~a~
Monika 123907
3.11.2023 17:16:01
Kroniko, je obvyklé, že zástavní smlouvu podepisuje prodávající, ale není obvyklé, aby dokládal příjmy. Pokud jste ještě nic nepodepsali, pořád si můžete advokáta najít, to není nic "co by kdyby" a ani žádný postup "z jiného světa", naopak je to běžné. A jestli tedy jsi ty nebo manžel jeden ze spoluvlastníků, tak je to přeci Váš zájem, aby vše proběhlo dobře, jaký "jenom vezeme"? Pokud tomu, kdo to zařizuje věříte, tak je to O.K., ale v tom případě se ptej jeho - jestli ti to neumí vysvětlit, tak tomu možná nerozumí úplně stejně jako Vy.
Rodinová 140078
3.11.2023 17:09:00
Neni obvykly chtit po prodavajicich doklad o prijmech, to je holej nesmysl a dost bych zbystrila.
Treba je makler jen zmatkar~d~ v kazdym pripade overit s nim nejdriv a pokud to dal bude nejasny, tak si nechat poradit od profika.
Fern 155759
3.11.2023 17:08:48
"drahych polovicek?" Makler je vas pribuzny ci kamos,ze pouziva tento familierni ton?

Neni vubec podstatne,jestli jde o malou ci velkou rk,vzdy je to o jednotl.maklerich a vzdy plati: duveruj,ale proveruj, tzn.mit i "sveho",advokata,na kotrolu vsech smluv s prodejem souvisejici.

A co uschova penez? Nebo tak daleko jste jeste kupku nedocetli?~t~ Tento bod je velmi dulezity pro vas,mohli byste totiz "prodat" dum a penize za nej nikde!

Me stala kontrola kupni sml.+vsech dalsich k tomu na rd,ktery jsem prodavala, cca 2500 od advokata+jeste mi tam neco doplnil a spolupracoval.

A za me bych opravdu takove osobni udaje jako vyse platu apod.
Černá kronika 103775
3.11.2023 17:02:06
No to mi teď moc nepomůže, takový to zpětný, co jsme měli. Já myslela, že se někdo vyjádří konkrétně jestli tohle všechno při prodeji je obvyklý nebo ne. Navíc my se jenom vezeme, nic nezařizujeme.
Dětské postýlky - největší výběr na Favi.cz
Monika 123907
3.11.2023 16:55:09
Kroniko, samozřejmě je pochopitelné, že někdo není zběhlý. Právě proto existují právníci, kterým zaplatíš a kteří radí jenom právě Tobě a posoudí ten tvůj konkrétní případ, listiny, zápisy v katastru atd. Realitka by samozřejmě taky měla poradit správně, když zařizuje prodej za provizi od prodávajících. Jenom bohužel potíží s realitkami je mnohem víc, než s advokáty (kteří to tedy taky mohou podělat, ale 1) to není tak časté, 2) jsou povinně pojištění). A pokud je to velká realitka, tak to může vypadat O.K., jenomže ten mail, co se ti nezdá, psal nějaký konkrétní makléř a ten může být klidně mimoň nebo i podfukář ...
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.11.2023 16:50:03
To je fakt divný. Když jsem prodávala byt nikoho nezajímalo jestli vůbec nějaky zaměstnání a manžela mám, proc taky.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7024  [Dalších 6994 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.