| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4785  [Dalších 4755 >>]
Esthelle 26317
22.8.2023 21:22:25
No ja mam zkušenosti opačné, syn dela kolektivní sport, zápasy většinou ve školních telocvicnach, kde je nutné se přezouvat, do toho rodiče, skupiny co hrají před námi/po nás….každou chvíli se řeší, že na nekoho zustaly cizi boty. Někteří experti jsou schopni odejít i v malých botech. Naposledy na jednoho tatínka zbyly tenisky Nike o 2 čísla menší….jedná se o hochy 14-16.
kdyzsluncenesviti 89186
22.8.2023 11:26:00
Jezdila jsem z lázní na otočku domů během víkendů a vím, že 5.7. mi přijela syna hlídat mamka s bratrem, který má boty stejné (jen s jinou barvou znaku) a dívala jsem se na synovi a už na nich měl nějaké odřeniny. To jsem si říkala, že asi moc tlačí při ručním čištění ~d~ a nechala jsem to být. Od toho začátku července to jsou tedy určitě ty samé a zbytek se rozsypal později. Mě jde tedy hlavně o tu podrážku. S ní už je nenosí a tak dva týdny už leží v botníku než mi bylo divné, proč je nenosí a zkontrolovala jsem je.

kdyzsluncenesviti 89186
22.8.2023 11:18:32
Ano, budu to já. Jen teď bydlíme ve vesnici kousek od T, ale určitě bych dojela a moc by mi to pomohlo. Samozřejmě bych se revanšovala. ~x~
Federika 14090
22.8.2023 10:08:44
Nedovedu si představit, e by si v tomhle věku boty vyměnili a nevšimli si toho. Měl jsem tady desítky puberťáků, polovina z nich měla obyčejný černý vansky, byla toho plná předsíň. Smáli se, přehazovali, ale k. výměně nedošlo, každej je má jinak vyšláplý,jinak daný tkaničky,poznají si je. A těžko si je někdo v tomhle věku podepisuje, ani tím jedním písmenem ne.
L+ 2m 114525
22.8.2023 9:18:47
Záměně bych věřila třeba ve školce, ale u puberťáka asi ne.
Navíc máme také negativní zkušenost, synovi se je podařilo podobně odrovnat po 3 měsících. Nosil je jen do školy, na noze je měl max 3 hodiny denně. Zřejmě se některá šarže nepovedla.
Vítr z hor 100046
22.8.2023 8:49:09
Kdyz si clovek boty vyrazne nepodepise (staci jedno pismeno nekde uvnitr), tak je vymena zcela bezna ~l~

Zazili jsme i vymeneny destnik v italske opere (samozrejme nam tam zustal orvany, i kdyz ten nas byl uplne novy).

Nebo backory - nove nepodepsane backory ditete si omylem vzal kamarad s vetsi nohou, ktery mel stejne, ale stare. Jeho maminka ty zjevne nove dokonce vyhodila, protoze mu prece byly male ~8~

Dcera kamaradky si stezovala, ze jsou ji nove boty po par tydnech male. Ukazalo se, ze si je nekde na navsteve vymenila s kamaradkou.

(Jinak zakladatelce dekuji za tema, zrovna patram po botach pro deti a nemam nervy na narocne reklamace - je dobre vedet, kde nekupovat.)
LadyP 42915
22.8.2023 7:51:28
Esthelle, to je dobrý nápad, taky se mi nezdá pravděpodobné, že by takhle vypadaly.
Balbína 99798
21.8.2023 23:11:52
Divala jsem se na jejich stranky. Poznamku o komunikaci v anglictine maji PO-PA. Vypadalo by to, ze v sobotu je tam i cestina? Pripadne at vola syn. A nebo at zajde do prodejny Nike a zjisti tam postup.
Dale mi take pripada divne, ze by ti neprisla faktura. Dala bych do vyhledavace v e-mailu cislo objednavky. Zkus dohledat. Nike by ale dle cisla objednavky take meli dohledat.
Drzim palce!!
Ložní povlečení na Favi.cz - největší výběr
Esthelle 26317
21.8.2023 22:59:55
Tipla bych si, že je synovi někde někdo vyměnil za starý ošoupaný…škola, trénink, bazén….Ma je každý druhý puboš. Takto boty po dvou měsících nemůžou vypadat, pokud jsou z ofiko obchodu.
Stáňa * 7932
21.8.2023 22:23:47
Možná si tě pletu s jiným nickem, ale nejsi z T.?
Pokud ano, mohla bych ti pomoct zavolat na tu linku.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4785  [Dalších 4755 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.