| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 8493  [Dalších 8343 >>]
Půlka psa 24064
11.12.2022 17:15:42
My se potkali před téměř 18 lety, když jsem měla první novorozeně. Ptala jsem se na cestu a pomáhal mi pak do schodů s kočárkem. Při té příležitosti jsme zjistili, že se asi známe od vidění ze školy, slovo dalo slovo a od té doby jsme se ode sebe nehnuli.
TaJ 81121
11.12.2022 17:15:10
Naši na inzerát, táta si ho dal, mamka odepsala...my s manželem taky na inzerát, ale dala jsem si ho já a pak si z odpovědí vybrala tu jeho♥️... Předtím jsem už pár kluků měla, ale nikdy to nebylo to pravé...a s manželem bychom se jinak zřejmě nikdy nikde neměli příležitost potkat, naše cesty se absolutně míjely...no a teď jsme spolu už přes 20 let♥️
babi_ 48341
11.12.2022 17:11:01
Doučování se stalo osudným i mým švagrovcům. Vtipný na tom je, že o doučování pro svého syna (bratra MM) požádal švagrovou co svoji studentku tchán. Všichni tři tou dobou na stejné fakultě...
babi_ 48341
11.12.2022 16:58:04
My s MM dospívali společně ve vodáckém oddíle, blížili jsme se k sobě, až jsme se přiblížili a sblížili nadosmrti.

Naši v ochotnickém divadelním souboru. Taky spolu jezdili na vodu, ale to už jako pár.

Tchánovci jsem psala vedle - na Stavbě mládeže.


Beat 107867
11.12.2022 16:56:19
Prarodiče nevím, rodiče jezdili stejným vlakem. Tata na VŠ mama na střední. My se potkali na fotbalovém hřišti na derby našich vesnic.
Půlka psa 24064
11.12.2022 16:54:19
Prarodiče netuším. Naši se dali dohromady tak, že tatínek maminku doučoval z dějepisu českých zemí. Máti z něj měla dělat zkoušku na VŠ, ale české dějiny za celou předchozí školní docházku neměla, tak to šlo pomalu a od píky. Než jí naučil každou Bílou horu, tak to trvalo tak dlouho, až z toho počali mého bratra.
K_at 121378
11.12.2022 16:45:26
Vidíš, u jedněch prarodičů nevím. Ani nevím, zda to ví mamka. Musím se zeptat. Druzí prarodiče - znali se z nějakých zábav. Děda byl výrazně starší, babička mladinká. Namluvil si ji rychle,musel by rukovat do války, nebo na práce - teď si nejsem jistá. Bylo to asi pro babičku velmi náročné a hezkého vlastně za celé dlouhé roky nic moc.
Naši na čajích, táta vstoupil do dveří (tehdy na vojně, v uniformě) a bylo. ~b~
Pam-pela 97353
11.12.2022 16:40:23
Já to vlastně vůbec nevím o prarodičích a už to nezjistím.
Jedna babi narozená 1913, druhá 1903, a ta vznikla jako následek aktu služky se svým zaměstnavatelem.
Sma pak měla taky němanželské dítě (nevím, s kým) a následně si vzala o kus mladšího chlapa s jednou kratší nohou (asi jí jinak nikdo moc s děckem nechtěl), ale to všechno jaksi zůstalo přede mnou tabu a dozvěděla jsem se to nějak náhodou až teď v mém takřka stáří.
Mamka se seznámila s mým tátou na jeho vojně, byla to krásná, ale krátká láska, protože on tragicky zahynul, když mi byl rok...a na stejné základně si pak našla mého otčíma, za kterým pak utekla do USA...bohužel se ukázal jako velký manipulátor a moc štěstí s ním nezažila.

Já si vzala kluka ze sousedství, imponoval mi tím, jak moc byl jiný...a já jemu asi svou určitou zodpovědností a starostlivoostí.

Nějak jsme neměli jako rodina úplně klidné a jednoduché životy...možná existuje někdo, kdo je má, někdy se to aspoň tak jeví.
Stará husa 154854
11.12.2022 16:40:02
My jsme s BM chodili do stejného kruhu na VŠ, ale dohromady jsme se dali na Zimním výcvikovém kurzu. Oba jsme chtěli jet na běžky, ale nezbylo na nás místo, tak jsme museli na sjezdovky. Ani jeden jsme neuměli lyžovat, tak jsme zůstali na výcvikové loučce. Ostatní nelyzari byli v hospodě a my dva, jakožto odpůrci zahulených hospod a nemilovnici alkoholu jsme zůstali venku na sněhu. Povídali jsme si a už to bylo.
Naši se seznámili v práci. Táta byl o 5,5 roku mladší a maminka ho dlouho brala jako toho mladého kluka, až ji její kolega upozornil, že ten mladý kluk je do ní zamilovaný. Teprve pak se na něj podívala jinýma očima jakožto na eventuálního partnera. A dědeček s babičkou se seznámili ve vlaku. Oba jeli pracovat do nového hotelu v Kežmaroku, dědeček byl vyučený číšník, babička tam pracovala v kuchyni. Brzy přišla do jiného stavu, tak se museli vzít. Narodila se maminka, ale manželství bylo nešťastné a nakonec se rozešli.
Senedra 14756
11.12.2022 16:25:11
Z vedlejší diskuze....

Já + MM -ples na VŠ, on si myslel, že se na ples zatoulalo něco ze SŠ, já ho zase měla tak za páťáka - jsme stejný ročník, máme narozeniny ve stejném měsíci, studovali jsme tehdy oba druhý ročník.

Moji rodiče - na SŠ, matka nastoupila, otec byl už ve maturitním ročníku. Jeden dědeček a babička - babička šla k rodině dědečka sloužit, vzali se a za dva měsíce se narodila teta.Druzí prarodiče - dědeček ( o 10 let starší) byl babičky nadřízený, když nastoupila do prvního zaměstnání.

A perlička - jeden spolužák hned na začátku prváku uvázl na kolejích ve výtahu s jakousi slečnou - vydrželi spolu minimálně 5 let na VŠ.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 8493  [Dalších 8343 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.