| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 8493  [Dalších 8333 >>]
Pavla Bartošová 159389
14.10.2021 12:28:39
Ano, mám.... Psali mi o generaci starší muži, kteří asi čekali, že si před nimi česká holka sedne na zadek. A pokud se vám náhodou ozve vrstevník, bude chtít sex. Dopisovala jsem si takhle s jedním a nevedlo to k ničemu. Jmenuje se Jens....
Pavla Bartošová 159389
14.10.2021 12:24:24
Pokud zde hledáte vrstevníka k vážnému vztahu, zklamu vás. Budou Vás oslovovat o generaci starší muži, kteří si myslí, že si čeká holka před nimi sedne na zadek. A pokud vás náhodou osloví vrstevník, počítejte s tím, že chce především sex a pak možná teprve vztah. Dopisovala jsem s jedním rok a byl to skoro seznamkový fantom, žádný vztah na dálku, ale oslovuje holky i z větších vzdáleností. Jmenuje se Jens....
erika,2 děti 94827
11.4.2021 12:01:54
Jo a ještě podotknu, do ústavu jako velkého zařízení bych ji dát nedokázala.
erika,2 děti 94827
11.4.2021 12:01:09
Je to pro dospělé klienty, takže dcera šla až po vychození zš speciální, už jako plnoletá, měla odchozeno něco v denním stacionáři, invalidní důchod, vyřízené omezení svéprávnosti.Nastoupila ve 20 letech. Začínali jsme pozvolna, na jednu noc, pak na dvě, nastoupila v červnu a já začala hledat práci. Na konci července už jsem měla brigádu, takže tam musela být celý týden a domů šla na víkend. Od srpna jsem šla do práce na plný úvazek. Beru si ji jak je to možné, nejméně však jednou za 14 dní na víkend. Bylo to náročné pro nás pro obě. I teď se mi po ní stýská a těch 14 dní ji nevidět je pro mě strop. Při zvykání se musí respektovat individualita, snažit se přizpůsobit, někomu to trvá déle, od toho je zkušební doba. Po ní ale už se počítá, kolik času tam stráví a neměla by chybět víc než je limit, pak by vyhodnotili že tu službu tolik nepotřebuje a nabídli ji jinému. Samozřejmě pokud je v tom zdrav. problém, hospitalizace, to se nepočítá.
Konzerva 153011
10.4.2021 15:06:53
No a je lepší je tam dát malé nebo větší? Kdy si líp zvyknou?

A je tam nějaké postupné zvykání, že jsou tam třeba nejdřív kratší dobu, nebo je to rovnou na celou dobu?
erika,2 děti 94827
10.4.2021 10:15:11
Přesně, stačí aby se snesly. Dcera je v chráněném bydlení a musí se tam snést pět autistů v jedné domácnosti. Každý má svůj pokoj :)
K_at 121378
10.4.2021 9:16:11
Arsielo a Rišulko, hrdinové jste všichni. ~s~
arsiela 132656
10.4.2021 9:05:38
Konzervo ono tam je zpětná vazba, ale jiná než u zdravých dětí. Ale je to náročný, když ti vlastní dítě na pohlazení reaguje řevem, nebo tě kousne. Trvalo mi to dlouho, než sem se s tím smířila a vnitřně to bolí furt. Manžel to snáší ještě hůr, v podstatě bych pochopila ,kdyby odešel. A mám ho za dost velkého borce, ze to neudělal. Nedá se napsat všechno, bylo by to pro lidi co nás neznají nepochopitelné.
Salamajka 156972
10.4.2021 8:16:16
Znám pána, kterému manželka zemřela na zanedbanou rakovinu skrz péči o mentálně postižené dítě. On má toto dítě přes týden v ústavu a bere si ho domů na víkend. Měl partnerku, ale té vadilo, že v podstatě fungují jen od 18 večer do rána do cca 8. Neexistovalo společný výlet, kino, ples, koncert prostě nic. Pan si dítě vyzvedával v pátek a odvážel v neděli večer. V patky končil dříve v práci a přes týden,, naddelaval ,, úkoly. Chvíli zkoušela kompromis,aby ty patky měli pro sebe alespoň občas, ale dítě mělo ,, zajety,, režim a nezvládalo to.
rišulka 117642
10.4.2021 0:22:59
Konzervo, myslíš to asi hezky, ale je to hrozně naivní. Tam není ani myšlenka, ani prostor. Je to život v nastaveném režimu a přesto nepředvídatelný. Vztahy jsou a fungujou, ale spíš je to méně časté a co vím, tak spíš naopak, že ženské s autistou si našly chlapa, většinou z pomáhající profese, hasiče, lékárníka, a hlavně bezdětného. Dva, oba s autisty, se dají dohromady těžko. Pochopení by asi bylo, ale vždy bude preference toho svého, s jeho zvláštnostmi. A taky jaké je chtění těch dětí. Když bylo klukovi tři, chodili jsme za barák na písek, hráli si všichni se všemi, bylo to fuk, teď je to jiné. A ten čas? Když mi mamka pohlídá, skočím za kámoškou na kafe, za někým, kdo mě zná a víme o sobě (neztratí se čas přípravou, hledáním společných témat, úsměvy a cukání atd), na poštu a rychlý nákup, ať nemám výčitky, že je tam dlouho - a ještě rychleji, když to bude někdo cizí, komu bych platila. S penězi ej to pravda, není kde-za co je utratit. Dokud mám tu mamku, cizí si domů nepustím a za sponzorský dar jsem udělala R nový pokoj, služby, pomoc žádné.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 8493  [Dalších 8333 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.