| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 8493  [Dalších 8323 >>]
Analfabeta 141613
9.4.2021 22:45:25
Nejenom postižených, byla jsem samoživitelka a byla jsem na tom naprosto stejně. Rodiče jsem neměla, otec dítka absolutní nezájem, jeho rodiče přestárlí. Kdyby se se mnou něco stalo, tak by šlo dítě do dětského domova, protože brácha měl dětí šest a měl sám co dělat, aby rodinu uživil. Jako jo, moje dítě by si asi třeba vzali, kdyby to bylo nutný, ale asi by to nebylo nic moc. Nebo pak by bylo možné osvojení.
1kulička 119729
9.4.2021 17:29:17
Ta máma určitě nebyla necitelná, spíš se z toho zhroutila - on sám říká, že nejdřív selhal on a nechal všechno na ní. Když to ona začala nezvládat, tak převzal veslo on a paní snad vyhodil? nebo co to tam pronesl? Že jí vyhnal...
Je to prostě strašně těžké, když 2 děti, které byly vývojově normální, tak se takto změní a ztratí se jim osobnosti. Vůbec se nedivím, že ta matka to nezvládala. A děti dává do stacionáře, takže nějaká zařízení jsou. Nicméně naprosto chápu jeho starost, do ústavu dát kohokoli je prostě pokles kvality života pro toho dotyčného. A pro děti by něco takového mělo být, co jim umožní žít dobrý život i bez rodičů. Přeju jim hodně štěstí, ale myslím, že tu ženu zbytečně shodil.
Bouřka 7675
9.4.2021 13:39:39
Oni nesdílí, ale to ještě neznamená, že uvnitř nic necítí. Ale musí to být těžké.
Fern 155759
9.4.2021 13:29:05
No právě, bud se starás v tomto případě intenzivně o 2 děti bez nejake dalsi vazby od nich k tobe nebo intenzivně makas v rachote;

Chápu tu jejich matku čím dál tím vic; jen si vsugerovavat,ze mě snad děti i vnímají, to nevím, jestli bych dlouhodobě dala. Navíc v ústavu nakonec stejně skončí.
K_at 121378
9.4.2021 13:20:13
Nesleduju diskusi, ale že chlapi i od méně "jiných" dětí běžně zdrhají, je téměř společenská norma. Holt občas zdrhne i matka. Ať už z důvodu sobectví, nebo z toho, že to nedává.
Konzerva 153011
9.4.2021 13:16:46
Fern, ale on ty děti nemá doma furt, přes den jsou v ústavu. Ta máma asi chtěla, aby byly v ústavu pořád.

Upřímně, neumím si představit, jak bych zvládla starat se tak intenzivně o dítě, když bych postrádala tu zpětnou vazbu. A ještě kdyby ty děti byly dvě. Možná ta máma nebyla necitelna, ale naopak příliš citlivá, a drasalo ji to srdce, nedokázala se s tim.smírit.~d~

Pawlla 106336
9.4.2021 13:02:00
Fern, ty děti neumí emoce vyjádřit nebo je vyjadřují nevhodným způsobem, ale neznamená to, že je nemají vůbec. Jsou schopny lásky a určitě vědí, že je to jejich táta. Já mám zkušenost i s těžšími postiženími a i když to kolikrát vypadá, že ten člověk nevnímá a je to jedno, kdo se stará, myslím si, že to tak není.
Fern 155759
9.4.2021 12:57:20
Me by zajimalo,jak třebas tyhle děti z článku vnímají svého otce.Jestli ho jako rodiče vnímají, jestli ho mají rády, jestli jsou schopny těchto emocí anebo by si ani nevšimly, když by se o ně staraly tety v ústavu?
Napadá mě totiž, jestli ta jejich máma neměla vlastně pravdu i přesto, že někteří rodiče se pak takto dobrovolně a bohužel zbytečně, u podobných těžkých případů ,vlastně sebemrskaji. Ale chápu, že tohle máme položeno každý jinak a kdo jsme to nezažili, tak to nejsme schopí posoudit.
Fern 155759
9.4.2021 12:49:20
Kolikrat se nesnesou normální zdravé děti at uz ze slepovanych či běžných rodin.
Konzerva 153011
9.4.2021 12:16:05
Krajino, já bych tomu rozuměl a tak, že on chápe, že by těžko našel ženskou, která by s nima žila a starala se s ním o děti, takže tohle vzdal. A taky asi nemá moc možností se seznamovat. Ale kdyby narazil na ženskou, se kterou by si rozuměl, líbila se mu fyzicky, chápala by jeho problémy a jeho děti, protože by měla podobné, a podařilo by se jim se vídat, to by třeba zájem měl.

Nikomu nic nevnucuju, jen kdyz se to nezkusi, nikdo se nic nedozví. A za zkoušku se nic nedá. Jako v jiných vztazích. Jenže tihle rodiče mají omezené možnosti tak jsem to dala jako tip.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 8493  [Dalších 8323 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.