| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 8493  [Dalších 8073 >>]
Bouvier 147935
20.1.2019 18:18:43
Za mě si myslím, že v tom věku tak úplně nebude problém, ale v kombinaci s tím vším, co píšeš.. sex není priorita, samorost:) Prostě další proměnné, které snižují pravděpodobnost.. Píšeš někde, jak dlouho už jsi sama, resp. jak dlouho hledáš vztah?
Já ani nechci počítat:), vztah jsem za tu dobu nijak aktivně nehledala, ale je pravda, že nabídek i celkem za ten čas bylo.. Ale až poslední dobou začínám pociťovat, že někoho začínám postrádat.. Ale zase právě já hledám.. resp. mám nějakou představu, koho bych tak prostrádala, tím nemyslím, že bych byla k němu nedostižnému citově vázána a tak si projektovala~;), ale ve smyslu, že v mých letech, plus navíc nehledám otce svým dětem, mám své zázemí a jistoty, takže nikam nespěchám a nic mě netlačí:(, ale vlastně je to kontraproduktivní. Plus u mě ještě navíc hraje roli fakt, že není problém ten sex s někým mít. Je někdo v mém životě, s kým nám to v tomto klape, oba jsme svobodní, ale nic víc od sebe neočekáváme pro naši nekompatibilitu v životě.
Ropucha + 2 120300
20.1.2019 18:16:24
Kudlo, souhlasím.
Také jsem vždy věřila svému instinktu, nepotřebovala jsem žádné pokusné eskapády, věděla jsem, jaký typ člověka mám vedle sebe a jaký vztah z toho může / nemůže být.
Myslím, že strach naopak vede člověka, aby na svůj instinkt nedal a šrouboval se do něčeho, co mu není vlastní.
Paulis 44845
20.1.2019 18:15:31
Mám psa, kočku í myš dokonce někde v baráku, kamarádky :-D. Ale chybí mi to někoho obejmout byt s ním..
Sexu se neříkám,ale je pro mne třešničkou na dortu ve vztahu Mám to více přes to duševno
Paulis 44845
20.1.2019 18:11:49
Díky Kudlo.Člověk si asi musí stát více sám za sebou, s čímž stále bojují ale asi je potřeba ještě se více posunout sám k sobě a nastavit více ty hranice
libik 142094
20.1.2019 18:07:27
Paulis a proč vlastně hledáš mužskýho?

Já musím na férovku říct, že důvod pro aktivní seznamování bych hledala těžko, mám ale v karmě, že mi prostě chlapi přicházej~d~ (určitě nevypadám ani o měsíc mladší~:-D)
Kudla2 58452
20.1.2019 18:05:03
Paulis,

já takto "od stolu" bych řekla, že Ti ty instinkty fungujou dobře.

Já jsem to měla takto nastavený i v těch 20, kompromisy jsem nedělala, a když přišel "ten pravej", tak jsem to prostě věděla. (A jsme spolu pořád a spokojený ~x~). Takže si myslím, že jednat podle toho, jak to cítíš, určitě není na škodu, pokud to smeteš se stolu, tak k tomu máš asi nějakej důvod.
Paulis 44845
20.1.2019 17:59:49
V tom máš Kudlo naprostou pravdu. V čem si nejsem jistá je můj instinkt.. jestli už se ve mně nevyvinula obranný mechanismus vůči mužům a oni na mne nějak reagují a já následně to směru že stolu.
libik 142094
20.1.2019 17:57:32
Tak v mládí je člověk nehotový, má před sebou dlouhou šňůru kompromisů, hodlá mít děti a naplnit nějaké své vize, V padesáti je otřískaný, ví, že si memůže už moc ubližovat a riskovat, jelikož by to nemusel přežít. Ale zase nemusí dělat ty kompromisy, příroda moudře zařídila, že už to nemusí mít za každou cenu.
Paulis 44845
20.1.2019 17:57:07
Ne, ž toho se opravdu nakonec nevyvine to, co by člověk očekával a v tomhle směru už kompromisy ani dělat nechci
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 8493  [Dalších 8073 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.