| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 8493  [Dalších 8063 >>]
Paulis 44845
20.1.2019 17:55:08
No.. toť otázka :-D. Asi to spíš řeknu tak, že o tom s někým se zasmát, spoluplánovat a nakonec í to objetí.No.. Ano, čím déle jsem sama, tím více začínám být samorost.
Vítr z hor 100046
20.1.2019 17:52:51
...a Elsa dá výpověď a odstěhuje se od rodičů ~:-D
Bouvier 147935
20.1.2019 17:48:36
A můžu pozeptat, jaká je Tvá představa takového vztahu do budoucna?

Jinak k tématu. Já (jak jsem stará:) neumím tak nějak flirtovat, ale vím, že působím celkem sympatickým dojmem ala ona mě neukousne. Asi v tom smyslu, když se potřebujete na ulici zeptat na nějakou informaci, rozhlédnete se a vyberete někoho přístupného. Žádná modelína nejsem, ale ošklivá také ne, vypadám celoživotně mladší, což je v tomto celkem pech. Plus navíc - čím déle jsem sama, tím méně si přeji s někým sdílet domácnost~f~

Ropucha + 2 120300
20.1.2019 17:47:34
Paulis, najít kompatibilního partnera je těžké i v pětadvaceti, v padesáti už to považuji pomalu za zázrak.
Ne kvůli věku samotnému, ale z důvodu omezeného počtu volných jedinců. Musíš mít kus štěstí, abys ho potkala.
Smysl to určitě má, ale asi to chce trpělivost.
Do kompromisních sexuálních pokusů bych se rozhodně tlačit nenechala, sama sis ověřila, že ti to nic příjemného nepřinese. To smysl nemá.
Kudla2 58452
20.1.2019 17:42:58
Paulis,

já myslím, že Tvůj vnitřní instinkt Tě vede dost neomylně a dala bych na něj.

Určitě je lepší být s někým fajn, než sama, ale zas je lepší být sama než s nějakým debilem nebo nekompatibilním tvorem, který Ti bude nepříjemný.

A asi je dobrý zamyslet se nad tím, čeho dosáhneš a koho přitáhneš tím, že budeš hned na začátku dělat věci, který Ti jsou nepříjemný, a de facto se tím přetvařovat a toho druhého uvádět v omyl, že jsi někdo jinej, než jsi.

Pokud by sis hrála dejme tomu na drsnou motorkářku, protože bys chtěla chlapa a většina kolem Tebe by byli drsní motorkáři, tak bys asi díky tomu nějakýho ulovila dřív, ale on by předpokládal, že teda miluješ motorky, zatímco Ty bys ve skutečnosti milovala operu, kytičky a romantický básníky.

Jakou cenu by asi takový "ulovení" mělo a jak velkou šanci na ty společný aktivity a to porozumění, který od toho očekáváš?
Paulis 44845
20.1.2019 17:37:34
Jo, je to tak.Ale nějak zatím chybí klasické seznamování
Paulis 44845
20.1.2019 17:32:50
Jídlo.. v tomhle máš pravdu a je to dobrá otázka, která mě navedl k dalším sebe otázkám. Ano.. asi se bojím že když se nepodřidím zůstanu sama, zároveň proti tomu pořizování tak nějak jsem v rozporu
libik 142094
20.1.2019 17:26:55
~t~

No váhala jsem s tím sdělením, ale když máte radost, tak já též~:-D
Firenza 130641
20.1.2019 17:21:23
~:-D~;((~;((........wow Líbik má přítele. ....~;((..~;) tak to je hezké, užijte si to co nejhezceji....
Teď ještě Val napíše , že vyrazila manžela , děti poslala na podnájem, po vysílá v práci a zaplatila uklízečku a já se tu rozbrecim dojetím. ...mi děláte radost. ..~6~
Kudla2 58452
20.1.2019 17:12:16
Paulis,

a co je pro tebe podstatnější - jak "se to bere", nebo co je příjemný TOBĚ?

Respektive, jsi ochotná udělat něco, z čeho by se Ti případně zvedal žaludek, jen proto, že "se to tak dělá"?

[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 8493  [Dalších 8063 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.