| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 8493  [Dalších 7843 >>]
Kudla2 58452
7.3.2018 11:33:40
Kat, vůbec nejsi hnusná ježibaba, naopak máš pravdu.

Commer - to zoufalství z Tebe čiší na hony, dokonce i tak, že začínáš být paranoidní ("ty mi toho chlapa nepřeješ ~8~").

Sorry, ale připomíná mi to jednu lidovou píseň, jak stará panna shání muže, s tím, že jí je úplně jedno, jak bude vypadat, jestli bude starej, bezzubej, bude chlastat, bude ji bít.. "nebudu já dbat, jen když bude chlap".

Puma má úplnou pravdu, na zoufalství se nalepí akorát tak další zoufalec nebo někdo, kdo toho zcele sprostě zneužije.

Tobě je fakt JEDNO, kdo večer v tý posteli bude, jen aby tam někdo byl? Je ti fuk, jestli se k Tobě bude hezky chovat, jestli si s ním budeš rozumět a bude Ti s ním dobře, jestli to třeba nebude tyran nebo sekýrmajstr, lakomec, násilník, vyžírka, jen když bude dejchat a bude ochoten s Tebou bejt?

A co "za to" nabídneš Ty jemu? I chlap je přece živej tvor a má nějaký svoje potřeby, Ty to deklaruješ tak, jako "teď mám trochu volnějc a sama se nudím a potřebuju, aby mě někdo zabavil", fakt myslíš, že pro někoho normálního, kdo by stál jako partner za to, tohle bude sebemíň zajímavý?
K_at 121378
7.3.2018 11:23:51
Rodinová, asi jo. Spíš jsem chtěla říct, že si Commer ničí sama sobě život, ač jinak má objektivně fakt možnost být v pohodě. Jít životem v pohodě a s úsměvem, nebo jak to mám říct. Tak mě potom prostě drtí, když se takhle trápí a devalvuje. Ale holky díkes! Pá.
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
7.3.2018 11:11:57
~R^
já jezdím do míst, kde kolikrát nepotkám nikoho celé odpoledne. Naučilo mne to, opravit si kolo tak, abych dojela domů, popř alespoň vyjela z CHKO, kam auta nesmí.
Ale když se nepohybuješ v takových místech, fakt netřeba to umět.. stačí mrkat ~t~~t~~t~
Hadice a hadi 94577
7.3.2018 10:55:24
A furt to ti pacholci zkouší, co?
aky 102722
7.3.2018 10:54:55
...nejsi jediná tady na tom serveru, která mi nepřeje, abych měla někoho do páru do života,

Commer, myslim, ze pripisujes svojej existencii v svete uzivateliek rodina.cz ovela vacsi vyznam, aky je v skutocnosti. Dokonca si dovolim tvrdit, ze Ti partnera praju, pretoze themy z Tvojho sveta ""chcem partnera do dnes do 20:00 a svatbu do pozajtre do 16:00"" zacinaju byt otravne ( aj ked, uznavam, su zabavne).~3~
Rodinová 140078
7.3.2018 10:54:13
I mne, to je pro me podobne neakceptovatelnej argument jako "mami, ja mam 4- z diktatu, ale vsichni ostatni maji 5" :-)
K_at 121378
7.3.2018 10:52:31
Tak Commer, je taky technicky samoživitelka a prostě mi ta realita přijde tak strašně propastně rozdílná, že mě to bije do očí. A možná máš pravdu. Ale nerozumím tomu, že svůj život relativně pohodovej, bez zásadních průserů a starostí, prostě podřídí tomu, že "buď chlap, nebo je to na prd". Tomu nerozumím. A jdu vařit,protože jsem asi hnusná ježibaba a potom mi to bude moc líto. ~x~~x~ Hadice díky a Commer, ještě jednou sorry.
Puma 54527
7.3.2018 10:48:56
Určitě se to někdy povedlo, ale jako úspěšnou strategii k seznámení to nevidím. Hledej vlastní uspokojení v aktivitách, nedělej aktivity pro seznámení, podprahově z toho často čiší zoufalost, a na to se zase často chytají zoufalci.:-)
Hadice a hadi 94577
7.3.2018 10:48:35
Kat, nečetla jsem všechno, ale tvuj příspěvek, na který jsem reagovala, mi přišel moc. Koukni na chudáky samoživitelky, co neví kam skočit, mi přijde jako argument mimo.
K_at 121378
7.3.2018 10:48:08
No a teď jsem byla hnusná a omlouvám se. Není to porovnávání toho, kdo je větší geroj. Ale prostě uber plyn, užívej to hezký, co ti život nabízí a když budeš mít trochu štěstí, dříve nebo později ti někdo do toho života přijde. Ale nebude to na zakázku. A ještě jednou promiň, prosím.
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 8493  [Dalších 7843 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.