| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 9005  [Dalších 8725 >>]
Termix 105545
5.7.2024 1:15:45
Stáňo, maluju se cca jednou za tři roky, takže veškeré malování naprosto odpadá. Chápu, že jsem divná, ale mně to nic neříká.
Z léků si beru sprej na astma, zyrtec na každý den, kdyby bylo potřeba, a teda epipen, bez kterého ale nejdu téměř nikdy nikam. Jinak náplasti ani dezinfekce ani nic jiného na výlety letadlem neberu. A klep klep, nikdy jsem nic nepotřebovala. Spoléhám na to, že v nejhorším případě koupím, co bude potřeba. Ale já spíše spoléhám na to, že potřeba není :-). Autem na dovolenou beru mini krabičku jen úplněho základu. Teď organizuju akci pro hromadu dětí a teda tady jsem vybavená velmi dobře, ale jinak to neřeším.
Minimalizuju všechno a beru jen to nejnutnější, takže se na tři dny lehce sbalím do malého batůžku. Na dovolenou autem si těch šatů, sukní, bot a plavek vezmu více.
TaJ 81121
4.7.2024 21:54:18
Kabelku jsem měla jednu, vybírala jsem takovou, aby šla ke všemu. Plus malý batůžek do autobusu a na výlety. Ale my jsme nebyli v nějakém nóbl hotelu, bydleli jsme v apartmánových domcích a na jídlo jsme chodili do restaurace v hlavním penzionu. Tam všichni chodili tak nějak normálně oblečení, tričko, sukně, šaty, šortky...co kdo chtěl, nikdo to tam nesledoval, co má někdo jiný na sobě...
Silvie+dva kluci 103202
4.7.2024 21:40:17
Tak boty na každý den jiné nemám, ale saty beru na každý den jiné, plus sukne a trika na snídani. Saty si beru na večeři. K tomu mám asi tři kabelky. A plavky taky minimálně troje. Příruční by mi nestačilo, ale jen v létě. Na podzim i v zimě mi stačí, jedu teplé oblečená a k tomu přibalim jedny náhradní kalhoty a nějaké rolaky.
TaJ 81121
4.7.2024 21:39:43
Evelyn, jo, většinu těch léků a náplasti s sebou mám v kosmetické taštičce, kterou nosím denně v kabelce, nebo v batůžku, ať jdu kamkoli. Ale šminky tam teda nemám, nemaluju se, max občas řasenku. Ještě tam nosím nůžtičky a pilníček na nehty, malou lžičku, nabíječku na mobil apod.🙂 Taštičku vždycky předávám spolu s peněženkou, mobilem a klíči. To jsou věci, které mám s sebou vždycky, ať mám kabelku, nebo jakkoli velký batoh.
TaJ 81121
4.7.2024 21:33:11
Sam01, tak jiné šaty na každý den a k tomu boty...tolik věcí ani doma nemám🙂. Když jsme byli na týden u moře, tak jsem si brala dvoje šortky, dvě sukně, trička na každý den jedno, dvoje plavky, spodní prádlo, ponožky, jedny sandály, žabky. Plus na cestu klimatizovaným busem jsem měla tričko, tenké dlouhé kalhoty, mikinu a pevné boty.
Evelyn1968,2děti 6269
4.7.2024 21:24:52
Léky a šminky mám v kabelce pořád, kamkoliv jedu. Většinou jen platíčka bez obalu.
TaJ 81121
4.7.2024 21:21:40
Lékárničku s sebou vozíme taky, ale záleží kdo a kam jedeme. Když jedu sama se synem, tak jezdíme většinou někam do města, nebo prostě do civilizace. To s sebou beru pár náplastí, nějakou tu dezinfekci, krém na odřeniny, paralen, Ibalgin, něco na průjem a svoje léky na arytmii. Všechno jen platíčka, bez krabiček, dávkování známe a zabere to minimum místa v kosmetické taštičce. A kdyby něco, tak lékárna je téměř vždy někde poblíž. Když jedeme všichni autem, tak toho bereme víc, jednak je na to místo a jednak jezdíme třeba i někam na samotu, kde bychom museli někam dál dojet autem. A taky manžel má těch léků víc.
Evelyn1968,2děti 6269
4.7.2024 21:19:43
Vlasy mám nahoře krátké a postupně sestříhané, vzadu dlouhé, trochu osmdesátky~;), trochu nenatupírovaná Samantha Fox ~;).
V horku nosím pořád vysoký drdol a přemýšlím o vyholení na ježka ~t~
Pruhovaná 64704
4.7.2024 20:41:24
Od té doby, co jsem se musela naučit sbalit na 14 dní do jednoho motorkovýho kufru (a ještě ne celýho, část zabraly plechovky s plzní) zcela bez problémů.

Na týden k teplýmu moři: 1 sukně, 3 černý trika, několikery kalhotky, spací nátělník, 1 horní díl plavek a 2 dolní, 1 hodně velký lehký šátek k plavkám/do večerního chladu,1 plážový šaty, boty k vodě, tenkej rychleschnoucí ručník pro sichr, mini balení kosmetiky: šampon, kartáček, pasta, hřeben, antiperspirant, čočky a roztok na čočky, opalovák. Na sebe do letadla lehký kalhoty nebo kraťasy, triko, mikinu nebo svetřík, sandály. Do příručního batůžku/kabelky brejle, léky, knihu/čtečku, peněženku s doklady, penězi a kartou 😇, papírový kapesníky, rtěnku (bez té nedovedu žít).
Co víc je potřeba?

Jo, ale fén beru i na motorku 🤣!
byvala radka 154149
4.7.2024 20:33:40
v horach voda cista, v Jesenikach zazracna😁
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 9005  [Dalších 8725 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.