| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 9005  [Dalších 8715 >>]
babi_ 48341
4.7.2024 20:14:57
CisloPi, nebojím. Rozbory nezkoumám, když vypadá pitně a není tam vyloženě cedule nepít, tak piju... a zatím ťuk ťuk žádný problém. Mám tedy asi i dost odolný organismus - na akcích, kde se dvě třetiny osazenstva z něčeho pos... jsem byla vždy v té netknuté třetině.
Vždycky tedy vyhodnocuju, jestli nad pramenem jsou pastviny a/nebo vesnice, a podle toho jednám.
Každopádně po ČR je fakt tak hustá civilizace, že těžko zahynout žízní...
TaJ 81121
4.7.2024 19:50:24
Drypetis, lidé kolem naštěstí můj účes nikdy nekomentují, ani co se týče věku, několik kamarádek a kolegyň v mém věku normálně nosí delší rozpuštěné vlasy, argument o vhodnosti k věku mi připadá fakt divný, záleží přece komu co sluší. Někdo třeba tvrdí, že se delší vlasy v určitém věku už nehodí, ale kvůli tomu se nakrátko ostříhat určitě nenechám🙂
TaJ 81121
4.7.2024 19:41:48
Rose, mně obecně moc nesedí vlasy zčesané z obličeje a ty rozpuštěné mi nevadí ani v létě...
CisloPi 131067
4.7.2024 19:40:20
Babi, a nebojíš se pít z těch studánek? V poslední době několik oblíbených pramenů v mém okolí mělo špatné výsledky rozboru vody. Nebo si dáváš nějaké filtrační tablety?
babi_ 48341
4.7.2024 19:32:17
Blanče jo, člověk (i pes) potřebuje hodně vody, zvlášť za pohybu, ale (dle mého) nemusí to nosit sebou - stačí, když pije tam, kde voda je, a u sebe má jen pojistné minimnožství ~:-D
Blanče 42184
4.7.2024 19:20:55
Babi, jo, asi máš pravdu, je pravda, že dřív jsem chodila i se psem, hospod a penzionů bylo asi míň, sama bez vaření min ten litr a půl vypiju i v místnosti. OK, ale pod litr nejdu, to ho raději vypiju:-).
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
4.7.2024 18:33:07
No culík mi taky nesedí, ale ten rozcuchaný nebo lokýnkový drdol vysoko vyčesaný je ok... V zimě nosím rozpuštěné vlasy (s výjimkou bad hair day ~;)), ale v létě je mi pak příliš horko, takže ráda vyčešu vlasy nahoru ~:-D
Drypetis 154924
4.7.2024 17:47:17
TaJ,
taky se cítím nejlíp v rozpuštěných vlasech a mám pocit, že mi vlasy do culíku nebo drdolu nesluší vůbec a nosím to jen na plavání. Ale hodně lidí okolo má opačný názor, že rozpuštěné vlasy jsou neupravené a už i nehodící se k věku a že ty plavací účesy mám nosit i normálně. Ale necítím se v tom dobře, tak odolávám.
Sam01 129844
4.7.2024 17:42:03
Tak já jsem zvyklá si brát na cesty raději víc věcí,než,aby mi něco chybělo. Tozn. nejméně 4x plavky, jiné šaty na každý den a k nim samozřejmě boty atd. Kromě těchto věcí vozím i ty praktické,tak,aby nikomu z rodiny nic nechybělo. Jsem praktická žena a tak myslím na spoustu věcí s předstihem. Samozřejmě, pokud jedu někam,kde si to mohu případně lehce dokoupit,tak to nehrotím. Obvykle jezdím s tím limitem 23kg. Teď jsem vlastně poprvé měla malý kufřík do letadla. Letěli jsme na pár dní do Lisabonu a limit byl jen 10 kg. Popravdě přiznávám,že jsem si nácvik balení zkoušela předem s cestovní váhou,abych měla jistotu,že se vejdu. Velmi pečlivě jsem vybírala co si vzít. Nakonec na letišti nikde nikdo kufry nevážil takže i kdybych měla o pár kilo víc, nic by se nestalo. Balení do malého kufru vážně není moje superschopnost a klidně se k tomu přiznám. Přiznám i to,že obvykle půlku věcí vezu zbytečně a třeba je ani nepoužiju,ale ráda je mám sebou. Čerstvá zkušenost z letiště je taková, že v dubnu zpožděný let a teď v minulém týdnu zpožděný let tam i zpět. Kufr jsem neodbavovala takže mi naštěstí zůstal. No a co se salonku na letišti týče,tak na terminálu 2 je v pohodě, čisto,jídlo i pití na výběr v dostatečné míře. Na terminálu 1 (po EU) to byl děs a hrůza takže jsem se hned zvedli a odešli pryč. Špína, jídlo nebylo doplněno, řvoucí děti, fronta atd. Evidentně kromě kufrů nestíhají ani ostatní služby.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
4.7.2024 17:18:54
Já třeba vozím lékárničku jak pro dětskej tábor a doufám, že to nebudeme potřebovat
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 9005  [Dalších 8715 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.