| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 380] Názory 381390 z 9005  [Dalších 8615 >>]
77kraska 132593
3.7.2024 10:22:41
Huso, pro mne je nestesti nemit na dovolene dost knizek....na nasich rodinnych chalupach je tolik knih, ze bych tam vydrzela nekolik mesicu, ale u more je to problem, sice nekdy byva v hotelu koutek s odlozenymi knihami, ja tam nase knihy taky odkladam, beru s sebou takove ty stokrat prectene a ponekud ohmatane, pak je tam necham pro dalsi chudaky, kteri nemaji dost cteni s sebou....ale sama jsem si tam zadnou knihu nevybrala

a mit jen jedny plavky bych si netroufla, nekolikrat se nam s dcerou prihodily ruzne zavady na plavkach, utrzene a ztracene hacky a neco, co se nedalo na miste spravit pomoci naseho siticka
Monika 123907
3.7.2024 10:22:06
Inko, tak dobrý je třeba, že po přistání nečekáš na zavazadla, při odletu, když se odbavíš on-line, tak myslím jdeš rovnou na letišti k bezpečnostní kontrole? My tak letěli jen jednou s manželem kdysi před dětma na 4 dny do Říma (z Bratislavy za 1 euro ~:-D), ale to ještě ta elektronická odbavení nefungovala a podrobnosti si nepamatuju ...
Monika 123907
3.7.2024 10:18:41
Taky to řešíme, po asi pěti letech máme zase jednou na dovolenou letět. Až za 2 týdny, tak trochu doufám, že se situace do té doby zlepší. Já sama pro sebe bych si do příručního zavazadla na týden i zabalila (nepotřebuju jiné šaty na každý den ani je nemám), ale
1) letíme na 10 dnů,
2) děti máme sice už větší, ale nějaké "věci do vody" budou s sebou asi chtít,
3) chceme kromě pobytu u moře i turistiky včetně nějakých hor (budeme mít pronajaté auto), 4) budeme v apartmánu bez jídla, které tedy koupíme až tam, ale možná nějaké základní koření apod. si budu chtít vézt...
Dosud, když jsme létali letadlem, obvykle jsme měli pro 4 lidi max. 3 odbavená zavazdla (menší kufr, větší kufr, nějaká sportovní taška), věci pomíchané. Teď s velkými dětmi bych preferovala pro každého jeho vlastní nepříliš velké zavazadlo. Možná to tedy promícháme, ale zrovna v té situaci, co teď je na letišti v Praze, to chápu tak, že buď naloží všechno nebo nic, tj. jediné opatření je dát si zásadní věci do příručního zavazadla, což jsme tedy dělali vždycky (zároveň jsme nikdy se zavazdly problém neměli, vždy doletělo všechno s námi v pořádku).
My letíme běžnou linkou, tam snad je větší šance, že to naloží než u chartru, ale uvidíme ...
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.7.2024 9:52:29
Pro sebe bych do příručního zavazadla sbalila snadno .. několikery šaty (ty jsou skladné), kalhoty, prádlo, plavky, sandály, cestovní balení hygieny, lékárnička, tenká osuška a prostěradlo... Na sebe si beru dlouhé kalhoty, svetr...
I když letíme s velkými kufry, mám nějaké oblečení a plavky v příručním - na svou postavu bych nic nahonem nekoupila a chodit pak v prostěradle je blbý ~;) a už se mi to hodilo i když mě dítě pozvracelo v letadle ~;)
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 9:32:17
Taky nechápu, co je dobrýho letět bez kufru.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 9:31:24
Já to chápu, že letos jsou problémy. Už jsem letos letěla, do Varny, naštěstí vše ok.
Stará husa 154854
3.7.2024 9:27:46
Jak to vlastně je, když letíš jen s příručním zavazadlem? Musíš si stejně vystát tu frontu na palubní lístek, jen ti neodbavi kufr? A u kontroly pak musíš vyndat všechnu elektroniku?
Lenka Pražanda 128023
3.7.2024 9:22:31
Právě se mi vrátil puberťák od moře. Měl jen malinkatý kufr, teoreticky by se mu vše vešlo do batohu. Do hotelu all in mu stačily jedny plavky (měl 2x a ty jedny vůbec nepoužil), pantofle, kraťasy a několik triček + drogerie. Letěli v noci, takže měl na sobě tenisky a mikinu.
Já bych potřebovala hromadu kosmetiky, kterou si do příručního zavazadla vzít nemůžu, fén (svůj, hotelové mi nevyhovují), kulmu, několik bot, šaty, svetry (na večer) a plno jiných věcí, co kdyby náhodou ~t~ Určitě budu mít velký kufr a budu doufat, že poletí se mnou.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2024 9:22:14
Podle mne to rozdíl je. Na hotelový balkón věším pouze plažové osušky.
Lada2 130679
3.7.2024 9:17:30
Inko ale letos je to jiné, nemají lidi na letištích, ty kufry prostě nenaloží, i když jsou ve vozíkách vedle letadla. Letadlo letí s úplně prázdným nákladním prostorem. Nemá ho celý "zájezd", prostě nikdo z daného letadla.
[<<Předchozích 380] Názory 381390 z 9005  [Dalších 8615 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.