| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 1313  [Dalších 1053 >>]
Li. 14175
22.7.2017 17:32:00
Absolvovala jsem dvakrát, vždy u jiného provozovatele a vždy s jiným důvodem. Na státním středisku jsem se po úrazu léčila, u soukromníka rok poté zkoušela zhubnout. Nikdy jsem ale na sobě subjektivně žádné změny nepocítila.
Kafe 134466
22.7.2017 16:58:28
Byl jste na tom někdo? Pomáhá to?
LenkaMad 56223
21.7.2017 13:08:52
Tak to je fajn. Ten Zámeček je též hodně chválený. Ať ti rehabky pomůžou :-)
Janet+sluníčko:-) 75570
20.7.2017 16:31:39
Tak bohužel v Klimkovicích mají stopstav ~n~

no ale objednala jsem se Zámečku v Zábřehu. Trochu z ruky. Ale co už.

Doktor mi vystavil novou žádanku "K" - ta FT byla blbě.

:-)
Janet+sluníčko:-) 75570
19.7.2017 19:25:59
Lenko, děkuju za radu.
Podle toho to vypadá, že to buď doktor nebo sestra zvrtali.
Buď mi měl dát FT žádanku - kde budou rozepsané procedury.
A nebo mi měl dát K žádanku - kde bude diagnoza a zpráva z rentgenu - kde prý mám blokádu krční páteře. A podle toho by mě rehabilitační doktor prohlédl a předepsal procedury.

Tohle je nějaký paskvil.
Takže zítra tam jede moje ségra, tak se doktora (neurologa) na to zeptá, co s tím, jestli se on nebo sestra nespletli. A ať vyhotoví žádanku novou.


Takže díky ~x~

To Lasante je pro mě hodně z ruky. Jsem až z vesnice za Porubou. Ale ty Klimkovice mě vůbec nenapaadly!!! Přitom to mám za humny. Tam se určitě zajdu zeptat. Já myslela že tam můžou chodit na rehabky jen ubytovaní klienti.

A když tak zkusím možná ten Zámeček Zábřeh, ten vypadá dobře.

Děkuju :-)
arantxa 60064
19.7.2017 14:56:47
Kamarádka chodí na Zámeček v Zábřehu a chválí si je. Já momentálně do Zuzany u Bělského lesa zatím jsem taky spokojená.
LenkaMad 56223
19.7.2017 0:54:11
To je divné, my, když jsme měli poukaz FT tak už tam vždycky byly přímo rozepsané jaké rehabky mají být poskytnuté, šli jsme přímo k nějaké rehabil.sestře, kdežto u K-čkového se jde nejprve k rehabil.doktorovi, který rozhodne jaké procedury ti dají.

Můžeš jít i do lázní, do Klimkovic, s FT poukazem berou hned, s K-čkovým se pár týdnů čeká...

Ještě mě napadla rehabilitace na Diagnostickém centru u radnice nebo v polyfunkčním domě naproti kulturáku, tam chodila mamka.
LenkaMad 56223
19.7.2017 0:42:43
http://lasante.cz
Janet+sluníčko:-) 75570
18.7.2017 19:59:11
na ten Přívoz se podívám. to nevím
ale DJK už ne. byla jsem tam kdysi. a teď nedávno tam chodila ségra se zády
je tam blbé to, že je tam hrozně moc těch fyzioterapeutů - samí mladí kluci (myslím že s praxí nic moc), a střídají se na tobě. takže prakticky musíš vždycky vysvětlovat, jaké máš potíže.
navíc já jsem tam měla tu zkušenost, že mě totál dorasovali. ta "masáž" byla fakt hodně tvrdá

nemám tam napsané žádné procedury
mám tam:
Cervikobrachiální syndrom, krční krajina
Cíl: zmírnění bolesti, zlepšení hybnosti Cp a C-thp
cefalgie, insomnie, tenzní složka


nic víc
takže asi musím k doktorovi na rehabkách, který mi napíše jaké mám mít procedury.....
LenkaMad 56223
18.7.2017 19:51:51
Dobré rehabky jsou prý tady djk.cz nebo v Přívoze, na Hájkové ulici, tam byla moc spokojená kamarádka.
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 1313  [Dalších 1053 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.