Podívej se třeba na stránky www.literarni.cz, tam jsou publikované básně. Mnohé mě vůbec neosloví, ty tvoje se mi líbí víc. Neříkám, jestli jsou lepší nebo horší, vyjadřují osobní pocit. Je to strašně subjektivní. Nečekala bych od recenzenta nějaké slovo boží, každý je bude vnímat trochu jinak, podle své nátury, zkušeností, preferenci... Tak to asi má být, je pěkné je psát, pokud tě to baví a dávat to číst lidem, kterým se to líbí. Zkus třeba vést blog.
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.