| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

22.6.2026 15:33:35 Beat

Jak se máte?

Vzpomněla jsem si na Valkýru a Vážného. Taky na angrešt, libika, Monty aj. Jak se asi mají.. Taky si říkám, zda je ok Anthea. A jak se máte vy, nejen v těch současných tropech? Knedli máte pejska ?
Ja musim nejak zpomalit. Neco změnit. Porad se ted honim. Ale jinak zásadní věci jsou ok. Diky za to.
Odpovědět
Průběh diskuze (68 názorů)
Téma: Jak se máte? Beat 22.6.2026 15:33
*Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 17:43
**Re: Jak se máte? Senedra 22.6.2026 18:49
*Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 22.6.2026 17:56
*Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 18:5
*Re: Jak se máte? Silvie+dva kluci 22.6.2026 19:3
*Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 19:13
*Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:24
*Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 19:36
**Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:41
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:0
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:1
*****Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 20:19
***Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 20:25
****Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 20:29
****Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:47
*Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:53
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 21:14
*Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 21:39
**Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 22:2
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:12
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:21
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:24
****Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:48
***Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:57
*Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:8
**Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 22:16
*Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:10
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:16
***Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:21
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:46
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:30
**Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:40
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:44
****Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:53
*Re: Jak se máte? Stará husa 23.6.2026 11:19
**Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 11:26
***Re: Jak se máte? Stará husa 23.6.2026 13:4
****Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 14:42
****Re: Jak se máte? Gavašetka 23.6.2026 18:50
****Re: Jak se máte? neznámá 23.6.2026 22:35
*****Re: Jak se máte? K_at 23.6.2026 22:42
**Re: Jak se máte? babi_ 23.6.2026 11:32
**Re: Jak se máte? Jerry G. 23.6.2026 12:52
*Re: Jak se máte? Jerry G. 23.6.2026 14:19
**Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 14:50
**Re: Jak se máte? Federika 23.6.2026 16:41
*Re: Jak se máte? Tatramelka+3 23.6.2026 14:36
*Re: Jak se máte? Gladya, bývalá dasa, 23.6.2026 14:58
**Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:10
***Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:13
****Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:13
*****Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 23.6.2026 17:11
**Re: Jak se máte? Gavašetka 23.6.2026 18:52
***Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 18:54
***Re: Jak se máte? Termix 23.6.2026 22:47
*Re: Jak se máte? Ropucha + 2 23.6.2026 15:32
**Re: Jak se máte? Federika 23.6.2026 16:39
***Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 23.6.2026 17:45
*Re: Jak se máte? Sam01 23.6.2026 18:26
**Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 18:48
***Re: Jak se máte? Tatramelka+3 23.6.2026 22:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.