| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

23.6.2026 14:36:52 Tatramelka+3

Re: Jak se máte?

Holky, tady je po čase zase veselo ~t~.

Beat, než jsem pročetla všechny příspěvky, říkala jsem si, že toho asi máš nad hlavu. Zaznamenala jsem, že jste cestovali po Itálii a určitě se hodně věnuješ i vnoučkovi a pomoci dceři a po čase je to trochu jiný rytmus, vid?

Já asi přecházím do toho rytmu, kdy už děti ne, že by mne na závodech nechtěly, ale jsem tam fakt už jen faninka, která si musí obstarat večerní a mezidisciplínový program sama. Mají své kamarády, plány, už se potupně i mezi sebou převážejí, přesouvají a organizují.. Nepotřebují mojí péči, často už ani to vaření a praní, žehlení ~t~. Jak se začnu ksichtit a chtěla bych něco pronést, tak si vše udělají sami ~t~.
Pokoušela jsem se tedy teď i více se realizovat v práci a zjistila jsem, že už nejsem ta dravá ryba, vadí mi zbytečné plkání a ztráta času na různých callech o ničem. To si vždy říkám, že už jsem mohla být na kole nebo v bazéně, který zase nestihnu. Jsme ráda, že projekt pomalu končí a do další vlny už se dobrovolně nepřihlásím, to jsem si jistá. Nehlásila jsem se ani do první, byla mi tak nějak přidělena a já jsem si řekla, že to je možná příležitost a osud, zkusit se nějak posunout. No, došla jsem závěru, že patřím do operativy, je mi tu dobře a žádné peníze mi nestojí za to, abych se vystavovala stresu a diskomfortu za hranu svého dobrého pocitu z jednání s lidmi. Beru to jako cestu, bez této zkušenosti by mi to stále škrábalo, jestli se nám kariérně posouvat. Teď už vím, že nemám. Ne teď. Přibrala jsem z toho stresu za 6 měsíců 5 kg. Tak pracuji na svém zklidnění, hledám si náplň svých dní, abych děti neprudila ~t~, abych shodila přebytečná kila...~;). Tak se mám vlastně docela fajn.
Odpovědět
Průběh diskuze (69 názorů)
Téma: Jak se máte? Beat 22.6.2026 15:33
*Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 17:43
**Re: Jak se máte? Senedra 22.6.2026 18:49
*Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 22.6.2026 17:56
*Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 18:5
*Re: Jak se máte? Silvie+dva kluci 22.6.2026 19:3
*Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 19:13
*Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:24
*Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 19:36
**Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 19:41
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:0
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 20:1
*****Re: Jak se máte? Termix 22.6.2026 20:19
***Re: Jak se máte? Bouřka 22.6.2026 20:25
****Re: Jak se máte? K_at 22.6.2026 20:29
****Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:47
*Re: Jak se máte? Stáňa * 22.6.2026 20:53
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 21:14
*Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 21:39
**Re: Jak se máte? Yuki 00,03,07 22.6.2026 22:2
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:12
***Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:21
****Re: Jak se máte? Beat 22.6.2026 22:24
****Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:48
***Re: Jak se máte? Slonisko 22.6.2026 22:57
*Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:8
**Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 22.6.2026 22:16
*Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:10
**Re: Jak se máte? babi_ 22.6.2026 22:16
***Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:23
*Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:20
**Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:21
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:28
****Re: Jak se máte? Rodinová 22.6.2026 22:46
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:30
**Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:40
***Re: Jak se máte? neznámá 22.6.2026 22:44
****Re: Jak se máte? Čumča. 22.6.2026 22:53
*Re: Jak se máte? Stará husa 23.6.2026 11:19
**Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 11:26
***Re: Jak se máte? Stará husa 23.6.2026 13:4
****Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 14:42
****Re: Jak se máte? Gavašetka 23.6.2026 18:50
****Re: Jak se máte? neznámá 23.6.2026 22:35
*****Re: Jak se máte? K_at 23.6.2026 22:42
**Re: Jak se máte? babi_ 23.6.2026 11:32
**Re: Jak se máte? Jerry G. 23.6.2026 12:52
*Re: Jak se máte? Jerry G. 23.6.2026 14:19
**Re: Jak se máte? Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 23.6.2026 14:50
**Re: Jak se máte? Federika 23.6.2026 16:41
*Re: Jak se máte? Tatramelka+3 23.6.2026 14:36
*Re: Jak se máte? Gladya, bývalá dasa, 23.6.2026 14:58
**Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:10
***Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:13
****Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 15:13
*****Re: Jak se máte? Evelyn1968,2děti 23.6.2026 17:11
**Re: Jak se máte? Gavašetka 23.6.2026 18:52
***Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 18:54
***Re: Jak se máte? Termix 23.6.2026 22:47
*Re: Jak se máte? Ropucha + 2 23.6.2026 15:32
**Re: Jak se máte? Federika 23.6.2026 16:39
***Re: Jak se máte? Inka ..|-.|-.-|.- 23.6.2026 17:45
*Re: Jak se máte? Sam01 23.6.2026 18:26
**Re: Jak se máte? Beat 23.6.2026 18:48
***Re: Jak se máte? Tatramelka+3 23.6.2026 22:53
****Re: Jak se máte? Ropucha + 2 24.6.2026 13:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.