23.6.2026 18:26:27 Sam01
Re: Jak se máte?
Mam se fajn. Po nekolika letech zdravotnich prusvihu jsme s manzelem zvolnili tempo a zacali jsme si vic uzivat. Deti jsou dospele a samostatne takze zase mame cas se venovat sobe. Cestujeme, vyletujeme, sportujeme, vyrabime a venujeme se nasemu oejskovi. Musim rict, ze si tenhle nas cas moc uzivam. Rodice zatim nasi pomoc nepotrebuji a vnoucata nemame takze tohle je opravdu jenom nas cas. Akorat se chystame na dovolenou a ja se moc tesim. Letos nebude valeci, ale spis chodici. Pres leto zatim moc plany nemame. Vdava se nam dcera, tak spis vypomahame tam, kde jsme pozadani o pomoc s pripravou. Ad Monty. Potvrzuji, ze dle jejich postu na FB se ma fajn. Valkyra mi chybi a kam zmizela Anthea netusim. Vlastne mi tu chybi hodne holek se, kterymi jsem se tu potkavala, kdyz jsem na Rodinu zacala chodit a mela jsem male deti. Kdyz to tak spocitam, tak uz na Rodinu chodim cca 25 let. Doufam, ze i vy ostatni se mate fajn a vsem preji gezkou dovolenou a klidne leto.🏖☀🏝
Odpovědět