| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztah k sobě

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9840  [Dalších 9820 >>]
libik 142094
24.5.2022 22:48:25
Jerry, ty jsi roztomilá s tou asistencí~:-D

Nevím, jestli jsem měla v mladším věku představu, že po padesátce by člověk měl mít asistenta, ale asi jo, určitě jsem si myslela, že je jedno, co maj "babky" na sobě a že by neměly lézt za volant. Paradoxně moje máma byla téměř do posledního dechu nejakčnější v rodině, ale některé věci nepoužívala prostě nikdy (auto, počítač)

No, já do té Francie hodlám létat spíš s představou, že tam k něčemu budu, jelikož mé dítě je sice svobodomyslné, ale nejsem si jista, jestli má alespoň rámcovou představu, co obnáší mateřství, zatím mám dojem, že se domnívá, že mimino je něco, co je dobře skladné a přenosné, takže žádný problém ~:-D
malamorska 36987
24.5.2022 17:31:38
Panna, milenka, matka, baba (né smrtka:)
Konzerva 153011
24.5.2022 13:02:41
"Asi bych mohla někdy na masáž, jenže mně nebaví ten proleželý čas."

tak ten mě baví hodně ~:-D
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
24.5.2022 12:59:29
Já do sebe pomaličku investuji už teď..
Zuby tedy ne, to beru jako naprostou samozřejmost..
Když já vlastně nevím, co je to investice do sebe?!?!?
Já investuju do svého kola - to jako hodně, neb na něm deně jezdím. Dávám mu lásku a péči a ono mi "nevyhazuje ze sedla"
Na zimu jsem koupila backcountry běžky s ocelovou hranou - parádí pro brdskou turistiku, kde nejsou stopy.
Asi bych mohla někdy na masáž, jenže mně nebaví ten proleželý čas.
JO! Vlastně jsem si koupila malou motorovku a dláta - na sochání.
Hadříky a kabelky mi neberou.. já vlastně ani nevim, za co ten důchod jedno utratim~5~
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
24.5.2022 12:48:49
Určitě nejsi tlustá! - tomu nevěřím. Mximálně "udělaná" - ramena si dělala vždycky :-) (myšleno velmi v dobrém), pokud makáš na farmě a sportuješ, nemůžeš být éterická víla..
Jerry G. 159407
24.5.2022 12:42:30
Všechny prachy hodlám investovat do babičkovského cestování, dělám to pro sebe, byť nesnáším létání. ~R^

Moje mamka, zacala pravidelne letat az 65 spis po 70. To zlevnili letenky, tak prestala jezdit nocnimi autobusy. Akorat s po osmdesatce se citi na Holadskych letistich zmatena, kor v Amsterdamu, tak ji objednavam asitenci. Tzn. ze pro ni prijede sluzba s zidli na koleckach o odveze ji k letedlu. To same v Praze ti ji zase odvezou do haly. Akorat tam na ni nikdo neceka. Tak rekne zrizenci, oni prijedou za chvili. Kdyz odejde tak se vyda na MHD, pres celou Prahu na Cernak a pak autobusem domu.. :-) Kde na ni taky nikdo neceka. ~x~ Teda krome prace od Dubna zase provadi..:-)

Nase nejdrasi investice spokoje chrupka na koberci..:-)
Zasjaj. 54917
24.5.2022 1:32:47
Zahajila jsem premenu v klimakterniho diblika bez soudnosti. Sustily se mi sileny navaly a zasla jsem do prodejny pro nactilete a tam si nakoupila hadry na leto, dzinovy sortky, kvetovany satecky, tricka na telo a tak. Jedina zenska meho veku tam byla s tak dvanactiletou dcerou. A mam radost. Nastesti je to kazdymu jedno.
libik 142094
23.5.2022 20:36:38
Investice , o nichž jsem uvažovala, mi přestaly dávat smysl (víčka, nějaký ten lifting, drahé hadry), prostě vidím, že i kdybych se přeskočila, budu maximálně vypadat tak jako, že si to můžu dovolit, ne mladší, ne hezčí.

Takže mírně investuji do zubů (mám 2 drahé implantáty a chodím na hygienu) a tak 20 tisíc měsíčně investuji do toho, že nedělám jako otrok, ale piánko 5 hodin denně.
K doktorům chodím uvážlivě, je hezký screening na 3 typy rakovin, když tě pak sejme 4.-150.varianta. Platím si celostního doktora,čakry, dráhy, super, mám z toho hezký pocit, ke kartářce bych ale nešla. Nekazím si život levným alkoholem a až na vyjímky ani levným jídlem.

Dneska jsem byla poprvé po lockdownu u kadeřnice a celkem mě to zklamalo, příště zase barva z drogérie a klid.

Někdy si myslím, že potřebuji sukni, ale mám jich vlastně docela dost.~:-D

Všechny prachy hodlám investovat do babičkovského cestování, dělám to pro sebe, byť nesnáším létání.
Anadar 27930
23.5.2022 6:29:09
Perfektní,ber ji
A máš pravdu s tou černou. Možná zeštíhlující,ale přidává roky
babi_ 48341
18.8.2021 9:21:50
Ano, Koliesko, z účetního hlediska by to jako investice neprošlo, je to pravidelná údržba, tedy provozní peníze... já za nic z toho, co píšeš, neutrácím, ale srovnatelnou částku nechám v masážích.
Plus do "investic do sebe" asi mohu počítat všechny cesty do hor na běhání s regenerací, což znamená náklady na cestu, ubytování, wellness, nákladnější stravování... a to jezdím několikrát za rok na pár dní. Počítat to nebudu (i když by to šlo, podklady se dají dohledat), zas mám obvykle minimální náklady na dovolenou vyjma třítýdenního Japonska před pár lety.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 9840  [Dalších 9820 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.