| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 8493  [Dalších 8363 >>]
Vítr z hor 100046
11.12.2022 18:55:27
Rodice: tata, VS profesor, mama, jeho studentka. Dodnes se dohaduji, kdo koho sbalil.

Prarodice 1: nejak starodavne pres zname, v seznameni se angazovali jejich rodice a vicemene zaridili, aby se vzali, “protoze druheho doktora uz babicka nepotka”. Babicka si sice dopisovala s ne-doktorem, ale prababicka zacala zabavovat postu, tak si babicka myslela, ze se na ni ne-doktor vykaslal a vzala si doktora

Prarodice 2: jsou z jedne vsi, brali se z ciste lasky, ale snatek byl oboustranne vyhodny: babicka byla z nejbohatsiho statku, dedecek byl nejvzdelanejsi muz ve vsi

My: na seznamce, oba jsme vyleceni cestovatele a dobrodruzi

Jedni praprarodice jsou dobra historka - on, katolicky knez, ona, jeho hospodyne. Takze mam katolickou cirkev v krvi ~t~
Yuki 00,03,07 49504
11.12.2022 18:26:40
já s mým mužem na vš kolejích


moji rodiče na dovolené, tatínek ze severních Čech, maminka z jižní Moravy, potkali se v Tatrách

můj syn na dovolené, jel na výlet do Španělska, tam potkal Mexičanku, která tam byla na výletě, jsou spolu už víc než rok

dovolená a výlety jsou v naší rodině nebezpečný

brácha se svou ženou na nějaký podivný inzerát, její rodiče na inzerát přes seznamku

asi se dědí způsob seznamování
Monika 123907
11.12.2022 18:21:18
Půlko, čtu to odzadu, takže nejdřív jsem chtěla psát, že na tom nevidím nic až tak divného, když je to tedy její trenér a že na tu olympiádu by se bez dobrého trenéra nedostala, že je to úspěch obou. Až potom jsem dočetla, že se to stalo před 50 lety ~k~ Ale jestli ona je schopná ještě "se víc vyběhávat", tak je fakt dobrá :-)
Monika 123907
11.12.2022 18:14:30
My s manželem jsme se seznámili v práci. Docela mi původně lezl na nervy, ale on si to vyložil, jako že se mi líbí ~;) Naši se seznámili na inzerát, ovšem (dle podání mamky) šlo o to, že dělali "garde" mamka své kamarádce a taťka kamarádovi, co měli mít první schůzku na inzerát. Ti dva spolu byli chvíli, naši budou mít v lednu zlatou svatbu. Babička jedna mi to vyprávěla poměrně podrobně, ale některé záležitosti s ohledem na můj věk vynechávala. Dnes to chápu tak, že se s dědou poprvé viděla na svatbě své kamarádky (kam jela sama cca 35 km vlakem) a tam rovnou počali mou tetu ~;) Po té svatbě pochopitelně odjela zpět domů, nevím, jestli dědu kontaktovala dřív nebo až zjistila, že je těhotná. Bylo jí 17 a půl, vdávala se 30.4. 1945, bydleli s dědou u jeho rodičů a sourozenců, po 4 dnech začalo ve městě protiněmecké povstání, tak děda vezl babičku těch 35 km na tyči kola k jejím rodičům ... Teta se narodila v pořádku na konci listopadu, můj taťka až za dalších 5 let, děda s babičkou spolu zůstali do smrti (babička byla o 8 let mladší, ale umřela o 15 let dřív, děda už pak byl sám...). U druhé babičky nevím tolik podrobností, ale vdávala se taky mladá (18,5 roku) a těhotná, seznámili se s dědou myslím na nějaké zábavě, žili v blízkých vesnicích, asi to taky nebyl žádný dlouhý vztah. Měli dvě děti rychle po sobě, ale děda odešel cca po 8 letech k jiné ženě, se kterou už zůstal do smrti, už bez dalších dětí (ani nevím, jestli ona nějaké děti měla předtím, mamka se svým tátou odmítala být v kontaktu, takže jsem ho viděla jednou v životě jako hodně malá asi 10 minut). Babička zůstala s dětmi (mou mamkou a strýcem) až do jejich svateb (konaly se v jednom roce) žít v domě u tchyně, to si asi dneska nikdo neumí představit. Cca v době, kdy jsem se narodila, si našla partnera se kterým žila až do jeho smrti, my jsme mu se sourozenci říkali dědo. Byl ke stáru až chorobný žárlivec, ale nějak to s ním horko těžko vydržela, ke konci tedy musel do DD, s demencí začal být agresivní ...
K_at 121378
11.12.2022 18:05:14
Knedli ~b~ odnesl v batůžku. Jsem se ohodila čajem. 🤣🤣
A Len ~b~~g~
babi_ 48341
11.12.2022 18:03:57
Od kamarádek v Itálii k chlapovi v Londýně ~t~
Venice+3 67640
11.12.2022 18:03:29
Historka s lesem je lepší, té se drž :-D
Venice+3 67640
11.12.2022 18:02:11
Ha, mám zábavný příběh o kamarádovi.
Pročítal inzeráty páč stále nezadán (hrával skvěle na kytaru a zatímco hrával, všichni ostatní se během těch prima akcí a večerů popárovali)...
a narazil na inzerát ve znění zhruba: "Pro svou vnučku hledám pracovitého, poctivého, čestného, věrného muže." Bylo tam těch požadovaných vlastností ještě o pár víc, už si nevzpomenu. No a ten kamarád se u toho inzerátu hrozně rozčílil, co si jako baba představuje ~:( Nelenil a babičce odepsal něco ve znění, že popsaný muž neexistuje a pokud má takové nároky, v životě si vnučka nikoho k sobě nenajde.
A POZOR! Pointa. Vnučka mu odepsala protože jeho odpověď ju pobavila a chtěla ho vidět naživo.
Přátelé, chodili spolu téměř dva roky. Pak vnučka dostala pracovní příležitost v cizině, o kterou usilovala, rozešli se teda v dobrém a jsou doteď kamarádi.~s~~s~
babi_ 48341
11.12.2022 18:00:34
Ale on si nevyskakuje, on ji trénuje. Pokud dosud ten vztah mají (trenér - svěřenec), tak ona holt nechává svůj stravovací režim a trénink na něm. Na něm je zodpovědnost. Je to podobné, jako když volbu čaje (léků volně dostupných) při rýmě apod. nechá jeden partner na druhém, který je k tomu z nějakého důvodu kompetentnější. Mně to nepřijde tak hrozný, když vezmu v úvahu, že jsou nejen manželé, ale současně též atletka a trenér.

Kolik lidí si kauče, který mu sestaví jídelníček a fitrežim, najímá a těžce platí.

Chápu, že je iritující, jak on o tom mluví, ale holt je tak zvyklý přes 50 let, a ona taky.
Len 108740
11.12.2022 17:59:47
Nasi v tanecnich. Jedni prarodice spolu vyrustali, druzi se seznamili v praci. My s manzelem pres internet (rok 2001), penpals stranky, kde jsem hledala nejake budouci kamaradky v Italii, kam jsem se chystala. Neni mi uplne jasne, jak to skoncilo u chlapa z Londyna~t~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 8493  [Dalších 8363 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.