| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak se seznámit

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 8493  [Dalších 8133 >>]
Tante Bante 147015
21.1.2019 19:42:00
Chlapovi v padesáti, pokud není úplně marný, je už jasný, že vztah, ve kterém není sex, je tak jako na dvě věci, pokud je sex něco, o co stojíš. Ty o sex nestojíš, takže bys měla lepší se zaměřit na jinou cílovku, cca 70 plus. Tam jde fakt už spíš o to tiché souznění a pečovatelskou nenahraditelnost.
Že se s tebou chce chlap vyspat, to se nediv, oni to potřebují vědět, že mají co do činění se ženou, která jim bude partnerkou, protože už jsou ve věku, kdy sami nemají vždycky stoprocentní erekci, vždycky výdrž na celou noc a často jí nemají ani na to měsíce rozehřívat ženu na "provozní teplotu", aby se pak zjistilo, že to vlastně nejde. V padesáti není tak lehké si s někým začít. Chtějí teplo, zahřát. Ne panenské fórky.
Tante Bante 147015
21.1.2019 19:35:58
Chlapovi v padesáti, pokud není úplně marný, je už jasný, že vztah, ve kterém není sex, je tak jako na dvě věci, pokud je sex něco, o co stojíš. Ty o sex nestojíš, takže bys měla lepší se zaměřit na jinou cílovku, cca 70 plus. Tam jde fakt už spíš o to tiché souznění a pečovatelskou nenahraditelnost.
Že se s tebou chce chlap vyspat, to se nediv, oni to potřebují vědět, že mají co do činění se ženou, která jim bude partnerkou, protože už jsou ve věku, kdy sami nemají vždycky stoprocentní erekci, vždycky výdrž na celou noc a často jí nemají ani na to měsíce rozehřívat ženu na "provozní teplotu", aby se pak zjistilo, že to vlastně nejde. V padesáti není tak lehké si s někým začít. Chtějí teplo, zahřát. Ne panenské fórky.
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
21.1.2019 19:16:42
Tak já to mám zase tak, že sex mám ráda, ale že bych kvůli němu chtěla někoho hledat, se mi nechce. A ti, co se nabízí, s těmi nespím. Takže jsem sama 👎
77kraska 132593
21.1.2019 18:22:58
libik, dosud se o padesatnika starala matka nebo manzelka...jsou typy muzu, ktere nepreziji bez pecovatelky, protoze sami v domacnosti vubec nic neumi
77kraska 132593
21.1.2019 18:21:14
Monty, mne se dela v 50+ spatne pri predstave, ze bych ted mela menit bydleni....takove veci mne bavily kolem 30, kupovat/menit byty, zarizovat je atd. - ted jsem rada, ze nic z toho uz delat nemusim a muzu se venovat jinym vecem, ktere mne zajimaji vic...dobu hnizdeni mam za sebou
libik 142094
21.1.2019 16:47:16
No, a kdo se o toho padesátníka staral dosud?
Analfabeta 141613
21.1.2019 16:46:13
K sexu přidej ještě jeden směr: neumím se o sebe postarat, potřebuju ženu/služku...
sally 3140
21.1.2019 16:21:47
vidím, že jsem to příliš zjednodušila a že se z toho tady začalo řešit, jestli se v padesáti postarat o tchýni....

Mám ve svém okolí několik párů, kteří kolem té padesátky mají klidně nový vztah, ale už ho neřeší klasickou cestou (svatba, miminko, bydlení atd.), ale prostě zůstávají každý ve svém, a především řeší svojí "starou" rodinu.
Ono sestěhovat se s milovaným přítelem, když máte dohromady čtyři pět dětí v plus mínus pubertálním věku a ještě pořád máte vyhlídku na dalších alespoň pět s nějakým dítětem "doma" (tj. nedospělým, bydlícím s rodiči), tak zaprvé sestěhovat tolik lidí dohromady je problém prostorový (třeba dát do pokojíčku patnáctiletého kluka a čtrnáctiletou holku, je konfliktní i v případě sourozenců - u lidí nepříbuzných mi to přijde dost průšvih) - a za druhé vztahový. Nejde jen o to, jak mezi sebou vycházejí partneři, ale partner musí vycházet s dětmi partnerky a partnerka s dětmi partnera a děti mezi sebou navzájem. Tchýně a širší rodiny jsou třešnička na dortu.
Ty lidi spolu cestují, tráví dovolené, sportují, slaví narozeniny, sexují, navštěvují ty tchýně atd. - ale žijí každý jinde. Protože je to praktičtější v mnoha ohledech.
Jestli to v sedmdesáti (nebo s odchodem většiny dětí z domova) budou řešit jinak, to samozřejmě nevím.
Kudla2 58452
21.1.2019 14:43:33
Janino,

no ale přece člověk v tomto věku už snad má tolik sebedůvěry, aby dokázal říct "ne", má-li pocit, že je zneužíván?

A navíc - tady mluvíme o lidech, kteří po tom novém vztahu touží (a pak je tedy otázka, jak si to celý vlastně představujou, jestli jsou do toho ochotni investovat a co by podle jejich názoru do toho měl investovat ten druhej).

Pokud si někdo řekne "jsem už starej na to, abych se staral o někoho jinýho než o sebe" a proto NENÍ ochoten navázat a budovat nový vztah tak je to naprosto legitimní, ale ten to asi nebude nijak řešit.
JaninaH 12107
21.1.2019 13:58:02
"No ale nemělo by to být tak, že sice si ke svým starostem přiberu ještě část starostí někoho jiného, ale zároveň on si přibere část těch mých?"

Kudlo, jasně, mělo by to tak v ideálním případě být. Ale to je další věc přicházející s věkem, že člověk na ideální případy nevěří.
Nechci vyznívat příliš skepticky, chtěla jsem jen podpořit teorii libika, že ochota navázat a budovat nový vztah se po padesátce snižuje.
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 8493  [Dalších 8133 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.