| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 9034  [Dalších 8354 >>]
byvala radka 154149
9.7.2023 20:33:02
dostatek spanku je zaklad, jinak je telo v permanentnim stresu a to ma vliv na vsechny pochody v tele
byvala radka 154149
9.7.2023 20:30:53
to u nas dela P. Malkova se STOBem uz davno
kysnutá knedla 99495
7.7.2023 16:58:30
Alča, gratulujem, je úžasne trvalo schudnúť, a to ani nemusí ísť o tak vysoké číslo ~g~

Som to písala už predtým - tiež som háklivá na zjednodušené "nežrat". Nikdy by som to nepovedala niekomu, kto sa dlhodobo trápi kvoli váhe.
apo-lena 159305
7.7.2023 14:46:15
Alco, to zní dobře.
Alca 145121
7.7.2023 14:40:24
Kat

"Liv, já si myslím, že právě ale "nežer, zhubni" je ten český přístup, který odradí mnoho obézních lidí. U nás se všechno svede na váhu. Ale podpora je minimální. Třeba Vážný a jeho žena by potřebovali komplexní program, který rozhodně nebude slučitelný s s běžným pracovním životem. A je hodně lidí, kteří potřebují spojit vše i s psychologickou péčí."

Bingo. zhubla jsem 46 kg a drzim to. Ale fakt to nebylo tak jednoduché jako "nezer a hybej se". Je to mnohem komplexnejsi a potřebuje to kompletní přístup. A ja leckdy jim vic než dříve, ale mam mnohem lepší skladbu potravy ~d~

Jinak ten komplexni program prave tady v DE je. A je v zaklade slučitelny s beznym pracovním životem (jeho cílem je, jak najet na styl, který člověk udrži i nadále). Ale ano, součásti je i sport primo v grupe stejných lidi (1x týdne) a psychologická podpora..... Trvá 4 roky, první rok je intenzivní, další 3 udržovací. Plati to plné pojišťovna.
K_at 121378
5.7.2023 14:57:29
Apoleno, přesně. Kolegyně ji dlouhodobě v rámci nějaké kalorické normy. A jí fakt hezky, porce, má i sladké, nebo oříšky, pečivo....
Evelyn1968,2děti 6269
5.7.2023 14:53:29
"Obézní potřebuje pomoci právě s tím nastavením v hlavě. Počítat umí kdekdo, bojovat s hladem málokdo."


Mně hodně pomohlo obnovit koníčky z dob mládí, kdy jsem byla hubená, tanec a zpěv, které mi způsobují stejnou euforii jako plný břicho ~t~ a navíc mě vytáhnou z gauče od televize a jídla. Zase jsem začala žít i něčím jiným, než co bych kde sežrala, až usnou děti a bude klid~t~
Koníček mořský 156666
4.7.2023 14:46:13
Můj muž zhubnul 15 kg jen změnou životního stylu. Začal se víc hýbat - rozuměj chodit víc po zahradě. Nesportuje, jí všechno, i sladké a tučné, ale asi je najednou nějaká jiná úměra mezi příjmem a výdajem a jde to úplně samo. Pěkně postupně.
Já když chci zhubnout nějaké to kilečko, musím snížit porce a jíst trochu méně než obvykle. To trošku "bolí", člověk se musí zatnout.
Ale ono všechno v životě je v hlavě (vlastní). Jde tomu pomoct, ale je to na každém a ne každý to do té hlavy dostane. Není to jednoduché a vyžaduje to píli a úsilí.
A pak ještě dát si reálné cíle. Já nikdy nebudu úplně štíhlá, nějaké špekance a tuky na sobě mám, ale co už. Ráda jím a debužíruju, nesportuju, váhu si držím +- 25 let, klimakteriu navzdory a jsem se svým tělem v souladu.
babi_ 48341
4.7.2023 14:16:55
Obézní potřebuje pomoci právě s tím nastavením v hlavě. Počítat umí kdekdo, bojovat s hladem málokdo.
Evelyn1968,2děti 6269
4.7.2023 13:38:11
Já si dám sladkost nebo chipsy před zumbou nebo nějakým pochodem 10 km a víc, úplně vzdát se toho nechci, v noci pak nemám chuť šmejdit, stačí mi zelenina nebo v zimě horký čaj.
[<<Předchozích 670] Názory 671680 z 9034  [Dalších 8354 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.