| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 720] Názory 721730 z 9039  [Dalších 8309 >>]
Begonie 17189
3.7.2023 16:58:28
Já zase ve stresu spím a manžel naopak. Když má stres a statosti nemůže spát.

Hele, já vím,že nejsem jako "každý". Taky píšu, že MĚ funguje nežrat a hýbat se. Pokud někomu funguje spánek,tak mu to jedině přeju. Já spím výborně, ovšem na váhu to nemá vliv :-)
Ropucha + 2 120300
3.7.2023 16:47:22
Magrato, nevím.
Mám tendenci považovat to trochu za výmluvu, ale seriózní průzkum jsem nedělala.
Stres a špatný spánek jsou zabiják zdravé životosprávy, to každopádně.
magrata1 95172
3.7.2023 16:40:25
No jasně, když si hodnotnou stravu vypěstuju, uvařím, upeču..., vyjde to i levněji, to je jasné. Ale srovnatelně časově náročná strava je ta hodnotná o mnoho dražší.
Ropucha + 2 120300
3.7.2023 16:36:44
"hodnotná strava je finančně náročnější než ta méně vhodná"

Ani ne.
Spíš je náročnější časově, sehnat suroviny a zpracovat je.
magrata1 95172
3.7.2023 16:36:08
Když máš deprese nebo třeba citový deficit, nemáš sílu řešit váhu.
Moje máti teď komentovala, že jsem přibrala. Řekla jsem jí, že ze stresu přibírám, no moc mi nevěřila, protože ona ze stresu hubne.~d~
Ropucha + 2 120300
3.7.2023 16:33:55
Blanko, jestli ti to funguje a dosahuješ těch cílů, kterých chceš, tak asi v pořádku.
Jsou ale lidé, kteří cílů nedosahují, protože někde dělají chybu.
Buď mají nereálné představy, nebo špatně aplikují postupy, o nichž si někde přečetli/slyšeli, případně uvěří nějakým nesmyslům...
magrata1 95172
3.7.2023 16:33:03
Já mám problém, že sladké skoro nejím a nepiju, hodně chodím (běžně 20 tisíc kroků denně. Když jsem loni zhubla, musela jsem hlídat striktně jídelníček, vážit jídlo a správně kombinovat. Ale když jsem 3 měsíce vyjížděla z domu v 7 hod. do práce a vracela se v 19-20 hod. večer z nemocnice, před tím poklidit zvěř a vyvenčit psa, po návratu vyvenčit psa a poklidit děti, to se pak k váze člověk ani nedostane. Plus stres.
breburda71 89004
3.7.2023 16:31:57
Kat,
zminujes Valkyru a Vazneho, ale i tam by mohla pomoci jen jejich vlastni snaha o zmenu, jinak to fakt nastat nemuze..

magrata1 95172
3.7.2023 16:24:09
Hele, já přesně vím, co dělám špatně. Vím, co vedlo k tom u, že jsem po těhotenstvích nabrala 30 kg. Jsem na hranici obezity a nadváhy, 36 let jsem byla štíhlá. V té době jsem udílela moudré rady, jak zhubnout. Teď se víc než 10 let trápím a nejde to. Respektive, šlo by to, ale nesměla bych mít stres, musela bych spát (budím se několikrát za noc, málokdy spím víc než 6 hod., přestože jsem nevyspalá)... V současné době nemám ani sílu koumat nad jídlem. Navíc hodnotná strava je finančně náročnější než ta méně vhodná.

Kdyby existovala snadná metoda, určitě bych se o ní dozvěděla a už bych byla štíhlá. Snadná je ta představa štíhlých. Vím to, taky mi to připadalo snadné. Myslela jsem, že zhubnout 10 kg je to samé, jako zhubnout 3 kg 3x po sobě. A ono prd.
Begonie 17189
3.7.2023 16:23:27
Já nevím,jestli je to takhle optimálně nastavený. Možná by mi ňáký odborník sestavil v posilovně nějaký cvičení, co by fungovalo na hubnutí rychleji a efektivněji, ale mě posilovna ani žádný kolektivní aerobiky nebaví, tu 3/4 hodinu denně jsem vyhodnotila pro mě jako nejlepší. Navíc to mám za barákem, nemusím nikam jezdit a za nic platit. Když vím, že ten den nestíhám, tak aspoň chodím pěšky z práce. K tomu 3x týdně beach a to by bylo, abych ty šaty na sebe příští rok nenasoukala 😉
[<<Předchozích 720] Názory 721730 z 9039  [Dalších 8309 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.