| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 1313  [Dalších 1193 >>]
Hr.ouda 123574
23.7.2020 21:51:24
strojová je u mne spíš na škodu

zajímá mne, co je standard ze zdravotního pojištění


spíš ze zvědavosti , velmi záhy mne došlo, že když chci mít šanci zbavit se stávajího a pro mne dost nepříjemného funkčního omezení plus bolestí, tak to náš zdravotnický systém nevytrhne , ale stejmě mne nzajímá, na co mám teoreticky nárok



Hr.ouda 123574
23.7.2020 21:48:47
no ano, rehabilitace, ale s předpokládám, že ty dnes provádějí kvalifikovaní fyzioterapeuti
Okolík 129526
23.7.2020 21:47:41
Jaký je rozdíl mezi fyzioterapií a rehabilitací?

Chodila jsem k několika fyzioterapeutkám, každá pracovala jinak a ne všechny mi opravdu pomohly. Při placené péči to tedy bylo taky tak.
Seance na pojišťovnu byly vždy 30 min + k tomu třeba ještě nějaké fyzikální terapie.
Někdy se k těm 30 min. dalo připlatit dalších 30.
Scarlett O´Hara 142303
23.7.2020 21:45:56
Taková ta strojová ano, magnetoterapie, vodoléčba ... Kde byl potřeba zásah člověka, tak to byla katastrofa. To samé u mého syna. Takže teď už jsme šli cíleně na doporučení a za své ~:(
HelenaPa 48800
23.7.2020 21:44:59
No, ještě v minulém století, tak ne. Byla jsem ještě "hodná" středoškolačka, která se nechtěla ozvat, aby neobtěžovala. Po sundání sádry od kotníku pod zadek z důvodu kompletního vykloubení mě poslali na rehabilitaci, která spočívala v akupunktuře. No a už nikdy to koleno neohnu dost, protože zanedbali rehabilitaci.
ivaxx 44192
23.7.2020 21:44:16
Synovi z části ano, ale nešlo o fyzioterapii (tu musíme platit), ale rehabilitace.
Manželovi vůbec, platí si cvičení jinde a výsledky jsou opravdu vidět.
Hr.ouda 123574
23.7.2020 21:37:03
Po úraze. Nic až tak vážného, ale není to Ok plus mi ten úraz rozjel do akutního stavu nějaké chronické problémy.

Nejvíc potřebuju živou fyzioterapii, ne se strojem, ale s živým a kvalifikovaným fyzioterapeutem - na což v mém případě připadlo na jednu seanci 20 minut - je to normální nebo nějak málo?

Pořád nevím ,jestli jsem narazila na špatnou praxi nebo jestli to je realita našeho zdravotnického systému .....nesedlo mi nic prováděného technikou; naopak, kvalifikovaný zásah fyzioterapeuta by mohl přinést výsledek, ale 20 minut je tak na "dobrý den", "děkuji, nashledanou".

Je to standard?
Viollett 156040
17.7.2018 12:32:05
Přijde na to. Mám skvělou fyzioterapeutku (heterosexuální žena ~;)), která mi narovnávala páteř v oblasti kostrče. Ono totiž všechno souvisí se vším a to, že Tě bolí páteř někde úplně jinde neznamená, že nemáš třeba v důsledku pádu trochu hnuto právě kostrčí. Jestli to byl tento případ a nebo bezdůvodné osahávání, musíš posoudit Ty sama.
x x 15263
17.7.2018 9:34:03
Něco podobného se mi stalo kdysi za mlada a blba v lázních, kde jsem byla pro gynekologické potíže, mi to vysvětloval co a kde masírovat a mně to jako přišlo divný, tak jsem po chvilce zdrhla a už za ním nešla. Nevím no, jestli mě musí při běžné masáži cizí chlap osahávat v intimních partiích. Spíš si myslel podle mě, že mu na to skočím. Úchylák. ~:-D
Stará Misule 82389
16.7.2018 22:59:19
Ty jo, to by me taky nenapadlo, ja dostala na hrudku cviky, a pomohly, ale voda, to bych netypla.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 1313  [Dalších 1193 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.