| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1313  [Dalších 1183 >>]
Saamajna 115449
16.7.2018 22:16:51
Osteopat muze jakoby "drzet pater".
Lezis na zadech a jedna jeho ruka ma zapesti v tvym rozkroku a ty lezis zadkem v jeho dlani.
Smarja to zni blbe....~t~
A tu druhou ruku ma nekde nahore na tve krcni nebo hrudni pateri...

Ja tedy chodim k zenske, s chlapem osteopatem jsem mela blbou zkusenost.
Alca 145121
16.7.2018 22:16:11
Lado,

to se úplně říct nedá. Ono je ošahávání v rozkroku a ošahávání v rozkroku. Každopádně normální fyzioterapeut by Tě seznámil s tím, co bude dělat, aby jsi to věděla a případně mohla odmítnout.

Fern 155759
16.7.2018 22:13:17
maserku? a co když to bude lesba?~t~

Jinak mě taky bolela hrudní páteř - jsem byla poslána na rtg a objevili tam vodu na plicích a rázem začlo zcela jiné léčení než rehabky a masáže,dostala jsem silná atb,vyléčilo seto naštěstí, příčina ale neznámá.Něco takového jsem měla zcela poprvé, no vždy je všechno poprvé,že.
Stará Misule 82389
16.7.2018 21:52:26
Pokud mas iq aspon jako moje dcera,ktera by to vedela, a vrazila mu facku, tak odpověď znas. Pokud ti to nevadilo, nech to byt, a uzivej. Jinak priste vyzadat maserku ~;)
Tizi 106716
16.7.2018 21:09:39
Tak zrovna toto je potřeba řešit přímo s dotyčným na místě, ne tady na Rodině, tady stejně nikdo neví, jak ta masáž probíhala. Pokud to bylo osahávání, tak bych to okamžitě utnula a pro příště se objednala k jinému.
Lada5 67815
16.7.2018 20:57:43
Osahávání v rozkroku - je to běžná součást masáže z důvodu bolestí hrudní páteře?
aky 102722
17.5.2018 10:37:07
...Kdyby jejich rodiče bývali byli navštívili ortopeda či fyzioterapeuta, tak by mnoha problémům předešli.

Mozno by sa este pred navstevou ortopeda mohli zaujimat o to, komu a k comu zveruju deti. Ortoped/fyzioterapeut nie je vsemocny a vsetkovidiaci.~3~
iiiiiiiiii 69750
17.5.2018 10:30:50
Aky, je to složité. Ti lidé to dělají dobrovolně, většinou zdarma, ve svém volném čase. Často i na vlastní náklady vozí děti na zápasy. Na tréninku, kde jsem byla přítomna, sice zaznívaly výkřiky "jak to kopeš, srovnej si ty nohy" a podobně, ale znám nyní už dospělé bývalé fotbalisty s nohami nepřirozeně do "O" právě kvůli fotbalu. Jsou to jednotlivci. Kdyby jejich rodiče bývali byli navštívili ortopeda či fyzioterapeuta, tak by mnoha problémům předešli.

Nebudu tu řešit povinnosti a vzdělání trenérů, znám i trenéry profi, kteří se problémy s přetěžováním dětí nijak nezabývají, hlavně že jsou výsledky...
aky 102722
17.5.2018 10:18:03
...ale FTVS opravdu vystudovanou nemají...

Vystudovana FTVS fakt nie je jediny mozny sposob, ako sa dostat k sportoveho kruzku a byt sposobily ho viest bezpecne a neublizovat zdraviu deti. ~3~
iiiiiiiiii 69750
17.5.2018 10:17:31
Vaitea: "A ve vesničkách maximálně s 500 obyvateli se jak často zakládají fotbalové kluby s intenzivním tréninkem 5 x týdně?"

To nevím. Já znám vesničky, kde je trénink 2-3x týdně a v sobotu či neděli je zápas. Jak moc je intenzivní, to nejsem schopna posoudit. Některé děti odcházejí uřícené, jiné požadují prodloužení tréninku. Jedná se o vesničky, takže je výběr (nejen) sportovních kroužků zúžen na míčové hry.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1313  [Dalších 1183 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.