| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 1313  [Dalších 1023 >>]
Agatha Ch. 135518
11.8.2016 19:57:01
Dostanes se ke mne? Kouknout muzu, neco vymyslime.
Monika 123907
11.8.2016 19:46:47
V Praze 6 mám výbornou zkušenost s rhb Pod Marjánkou, jak pokud jde o mě, tak s dítětem. Mají tam i vlastního doktora, kam se můžeš objednat bez doporučení (i když objednací lhůta není úplně krátká) a ten pak podle vyšetření předepíše potřebné "procedury"
Monika 123907
11.8.2016 19:44:29
Mám "jen" 2 děti, a to v podstatě zcela zdravé, ale taky mi těch "doktorů" přijde dost (máme i oční a alergologii, naštěstí jen syn), když ještě přičtu svoje ... Jsem šťastná za poloviční úvazek, to věc výrazně usnadňuje. Nechodíme tedy na RHB se školními dětmi, cvičila jsem jen se starším v 1. roce Vojtovku a to dost poctivě, později rok logopedie, taky v podstatě každý den. S mladší dcerou vše výrazně horší, nemám už takový morál, naštěstí ona cvičení nepotřebovala a mluvit správně se taky před vstupem do školy naučila, i když jsme tu logopedii flákali. Kdybych měla těch dětí víc, tak to vůbec nevím, jestli bych s nimi k logopedce vůbec dorazila ~;) Pokud jde o ta Vaše cvičení, nešlo by to nějak rozdělit stylem 10 minut ráno, 15-20 min. odpoledne (ideálně se starší dcerou) a 10 minut večer před spaním? Hodina v kuse musí být pro ní náročná jak pokud jde o jednorázovou zátěž, tak psychicky, pokud jí to nebaví ...
Girili 117849
11.8.2016 19:35:47
Umami, jake cviceni mate na ten rozestup? Resim to u sebe. Mam jeden dobry cvik - rada kdyztak popisu a poslu obrazky mailem, ale klidne zaradim i neco pro zmenu. Diky.
Girili 117849
11.8.2016 19:34:00
Magrato, u starsich deti neni vojtovka takovy teror jako u placicich mimin. Zvladaji to dobre, neboj. :-)
Girili 117849
11.8.2016 19:32:20
Ja jsem v tomto veku cvicila na skoliosu sama. Ale chodila jsem 1x tydne na skupinove cviceni k rehabilitacni, kterou mama znala, mela jsem papir s popisem cviku a mama me obcas zkontrolovala (sama je z oboru). Ale rozhodne to nebylo na hodinu denne. To mi prijde neunosne. Uz kvuli pristupu te rehabilky bych nasla nekoho jineho. Ja bych takhle nestoudne vyhozeni starsi dcery tedy nevydychala. Ale je mi jasne, ze to neni snadne. Hledam ted kvalitni fyzioterapii pro sebe na specificky problem a ani v Praze to neni jednoduche, natoz kdekoliv jinde. ~d~ Drzim palce, at najdete nekoho soudneho.
Ropucha + 2 120300
11.8.2016 18:43:32
Magrato, hodinové cvičení mi přijde hodně.
Mám dítě se skoliózou, samozřejmě může mít poněkud odlišný problém, to jako laik na dálku neposoudím, ale cvičení má max. na dvacet minut a výsledky velmi dobré. Lékař i rehabilitační tým jsou, troufám si soudit, velmi kompetentní, takže léčbě důvěřuji a opravdu těch dvacet minut v našem případě stačí, ani ne denně, spíš obden.
Ale těžko říct, jde-li to takto porovnávat, možná bys to raději měla konzultovat u jiného lékaře.
margotka78 alias shit-roller 108560
11.8.2016 17:57:43
Sama mám skoliózu. Cvičila jsem od 15 let, bylo to pár cviků, moc to času nezabralo a spravilo mi to skoliózu o 15 stupňů za rok.
S tímhle cvičením nemám zkušenost, ale s dcerou jsem 2 roky cvičila reflexní terapii - mačkaly jsme body 5 krát denně.
No jak? Na úkor toho, že jsem ani nehledala práci na HPP. A často jsem ji brala dřív ze školky, abychom zvládly cvičit 5 x za den.
No ale srovnalo se to, nožku už nevtáčí, už necvičíme, jen jezdíme jednou za půl roku na kontroly. Vím, že ten doktor řeší i držení těla, příště se ho na to zeptám.
Léčba nás stála cca 15 tis ( i s dopravou teda).
Hele je to tak, že čím víc dětí, tím víc starostí a doktorů.
Myslím, že maminky od 3 kusů dětí plus by měly mít možnost dělat jen na zkrácený úvazek nebo být doma ( pokud o to stojí). Velká rodina je prostě práce na plný úvazek. ~;)
Saamajna 115449
11.8.2016 17:01:57
Trochu nebo jinyho ale dcera mela taky pater nasikmo.
Detskej nas poslal k ortopedovi.
Nasla jsem si dobryho - sportovni.
Ten jen koukl, podlozil levou nohu 1 cm destickou a pater se jako zazrakem hned narovnala.
Dr. rika: "to neni skolioza ale skolioticke drzeni tela! Potrebuje zvyseni podrazky boty."
No ma to plus JEDNO cviceni.
A dobry.
Plus to zavodni plavani...~;)
Agatha Ch. 135518
11.8.2016 16:41:20
Taky me zarazi mnozstvi cviku. Prijde mi to fakt jak buzerace, na doma staci jednoducha sedtava prip. obmena. Skoda, ze nejste pobliz. Koukla bych, vcem je nejspis problem toho sesikmeni panve, ten poresit a pak staci jen cbiceni na zpevneni stabilizacnich svalu. Kvuli tomu tady pracuju s jednim trenerem z posilovny (on se prave venuje zdravym zadum).
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 1313  [Dalších 1023 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.