| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 1313  [Dalších 1033 >>]
Tante Bante 147015
16.2.2017 19:34:03
Jj, je to fakt tak. Pánevní dno potřebuje vztah s mužem, který ví, jak potěšit ženu a bere si to za své.
Nic ostatního nefunguje tak dobře a lví díl z toho vůbec, ale je to dobrý kšeft a ukázka toho, že nám ta emancipace zase tak moc nepokročila.
foxyna 80272
16.2.2017 19:33:52
http://www.urogynekologie-otcenasek.cz/fyzioterapie/

Byla jsem u Mgr. Havlíčkové s byla výborná,doporučuju!
Abigail* 76789
16.2.2017 17:38:46
Tady ta paní jezdí různě po republice a pořádá praktické semináře:
https://www.fyziomami.com/cs/cviceni-panevniho-dna/

Ohlasy má dobré, já jsem tam taky byla, ale nějak mi přišlo, že mi to nejde a znovu jsem se k tomu už nedokopala.
Paní Garpová 153323
16.2.2017 16:32:24
Nejlépe sexem, ale ne s terapeutem pánevního dna, bacha i takoví jsou, co pravidelně "sondu zavedou" tzv. vaginální mapování :D
Piggy 5422
16.2.2017 16:02:16
Stále nic..? Jak jste řešily tyto problémy, pokud cvičení z brožury nepomáhalo a operaci jste nechtěly, či to nebylo tak nutné..?
Piggy 5422
16.2.2017 14:53:10
Je někdo kdo má zkušenosti s nějakým dobrým fyzioterapeutem s touto specializací na celé pánevní dno, v Praze, provádějící kontroly sondou či nějakým způsobem, zda jsou cviky prováděny dobře a procvičuje/nutí zapojování svalů pánevního dna do běžných i sportovních činností. Ne, že jen hodí brožuru s tím a cvičte dle toho...
Budu ráda za konkrétní jméno, případně kliniku.
Modřinka 37246
12.8.2016 7:45:19
Syn podle některých ortopedů má skoliózu, podle jiných nemá, ale shrbená záda a vyčnívající lopatky má zcela jasně. Cvičení na rehabilitaci dopadlo špatně, když nás potřetí v řadě přeobjednali na za měsíc protože blablabla, přestala jsem tam chodit. Doma kvůli cvičení děs, syn nechtěl, já velmi těžko najdu denně hodinu času tak, aby po něm v tu chvíli neskákalo batole, výsledek- necvičíme. Na druhou stranu chodí jednou týdně plavat a jednou týdně horoleze, k tomu má hodně pohybu kolo, lyže brusle, inline, atd, ale nestačí to, záda má kulatá pořád. Budu muset od září přitlačit a děsím se toho.
K_at 121378
12.8.2016 7:14:28
Jednak bych dotycnou damu usadila,ze v ordinaci budete obe dve. Tecka. Bez diskuze. Je to zcela v zajmu "pacienta". A druhak, myslim,ze tohle je v beznem zivote nezvladatelne. Tudiz bych cvicila spis poctive pravidelne,nez pravidelne a dlouho. Podle casu a nalady. Nekdy 20 minut, nekdy 10. Cviky stridala,aby ji to nenudilo. A az bude mala vic ve forme, tak treba 1x denne udelala serii celou. To cviceni ji nema znicit, ale pomahat.
Epepe 89236
11.8.2016 20:36:31
Tak já nedám dopustit na Therapy Point Hadovka.
Epepe 89236
11.8.2016 20:35:04
Okýnko - ležíš, nohy nahoře, držíš si rukama chodidla ploskami k sobě a koukáš do vzniklého okénka.
Řeka - ležíš na zádech, nohy v pravém úhlu nahoře, ruce rozpažené, dlaně k zemi. Držíš nohama něco (cca velikosti tenisového míčku) a pokládáš na zem střídavě vpravo, vlevo. Ale nohy musí tvořit s tělem stále pravý úhel a ramena se nesmí zvedat.
Pak ještě další s účastí druhé osoby.
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 1313  [Dalších 1033 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.