| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1313  [Dalších 993 >>]
Beruška+J02A07T10 48718
4.4.2016 11:18:57
konkrétní rhb v praze neporadím
ale na záda na jakékoliv bolesti zad je výborný od mudr smíška
SM systém (takže bych koukala po tom - ale taky to musí umět naučit), to je velký rozdíl kus od kusu rehabilitačního doktora...

já sháněla pro syna - on skolioza, já vada páteře - neoperativní, jsme z malého města, nakonec se nám podařilo až po roce a změně pojišŤOVNY..
ale jde to normálně na pojišťovnu.. teď už cvičíme oba a u syna šly vidět velké pokroky hned asi po měsíci cvičení zejména v držení těla.
Mlsná Kočka 110317
4.4.2016 10:15:29
Mám strašné bolesti zad a potřebuji rehabilitace. Můžete prosím doporučit nějaké dobré rehabilitace v Praze? Ideálně P 10 nebo P4. Potřebuji aby tam byl lékař, který mě vyšetří a pak navrhne vhodné terapie. Kdyby to bylo na pojišťovnu, tak super. Díky
Anicka
  • 
22.3.2016 23:12:33
Dobrý den,
V poslední době mě z práce docela bolí za krkem a špatně spím. Chci si proto pořídit paměťový polštář, tak se vás chci zeptat jaké máte s ními zkušenosti? Případě se značkou Curem. Zkoušela jsem si jej v Jena nabýtku a zdál se mi příjemný. Avšak dlouhodobější zkušenosti by se mi hodily. Díky!
Verka
  • 
28.10.2015 23:14:42
Zdravím všechny,
prosím o doporučení kvalitního a zkušeného fyzioterapeuta/ terapeutky v Hradci Králové - mám oboustranný zánět SI skloubení, které mi tuhne a do toho ještě vyhřezlou ploténku v bederní páteři. Před 2 dny jsem byla na fyzioterapii na poliklinice a výsledkem byla snížení citlivosti pravé nohy, potřebuji opravdu někoho zkušeného, poraďte prosím..
coccinell.a@seznam.cz
Magda
  • 
13.8.2015 15:41:57
pujcovna rotopedu v brne existuje, nedavno jsme ji vyuzili pro manzela po artroskopii kolena. Pujceni na mesic stalo 4 stovky, rotoped nebyl zadny hi-tech model, ale fungoval dobre. Maji tam i nejake dlasi kraviny pro rehabilitaci, ale to jsme nakonec nevyuzili.

Nechci tady davat odkaz (jeste me nekdo obvini, ze delam reklamu), ale kdyz do vyhledavace napises pujcovna rotopedu v brne, tak ti to urcite vyjede na prvni strance.
Vašek Švestka
  • 
11.8.2015 21:20:24
Dobrý den,

vím, že tohle už je trochu staré vlákno, ale mám poodbný problém. Po operaci menisku mi doporučili rotoped, nebo plavaní. Plavat moc neumím a rotoped se mi kvůli pár týdnům (dýl to snad trvat nebude) kupovat nechce. Navíc si nechci pořizovat domů další krám, který zavazí.
Nevíte náhodu, jestli se to nedá někde třeba půjčit? Ideálně v okolí Brna? Dneska už přece existujou půjčovny na kde co.

Díky moc za případné tipy
karolilu 146578
12.7.2015 23:42:03
Ahoj,
neporadila byste mi, jak rehabilitovat po zlomenine prvni zaprstni kustky? a zda je normalni, ze jeste po tydnu po sundani sadry muj 3lety syn nechodi? opira se jen o spicku zraněné nohy, zapira se o nas nebo o neco kolem a odmita na nohu prenest vahu. diky moc!
luthienka 77117
13.4.2015 8:42:57
Prý je dobrá rehabilitace u MUDr Pitra (roh klatovské a americké, druhou ordinaci má asi i někde na lochotíně.). Syn tam chodil a docela mu pomohli a poradili.
karafa 28146
12.4.2015 20:22:17
Poraďte, prosím, dobrého fyzioterapeuta (ku) v Plzni.
díky
ibize...jarmila
  • 
20.1.2015 11:45:08
Jsem velmi zklamaná rehabilitací Chuchelná .Místo aby pacienta motivovali tak raději ho utlumí léky .Taky co se týče rehabilitačních karet ,které pacient obdrží ,tak to je něco ,v čem se nevyzná ani člověk ,který neutrpěl žádný úraz hlavy......ne tak pacient který ten úraz hlavy má...co se týče ale paní fizioterapeutky ,tak ta je výborná ...co se týče personálu tak nulové hodnocení
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 1313  [Dalších 993 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.