| Evelyn1968,2děti | 6269 |
|
|
25.6.2026 22:51:56
chodila jsem na jógu, za socíku, je to docela příjemný, stát na hlavě ![]() |
| Čumča. | 160024 |
|
|
25.6.2026 22:28:52
Yuki, tohle přeci ke Knedli vždycky patřilo
, elaborát "čo som zožrala" a "ako som vydala energie ako tri manuálne pracujúci chalani" (ono je to myslím vždycky krapýtek s nadsázkou)Já jsem stříhala ušima, když kdysi Knedli psala, že se složila v hotelu, nebo když cítila silný tlak na hrudníku , to mi přišlo o strach Někdo prostě je takové malé dynamo, králíček Duracel, jinak cítí hrozný přetlak nevydané energie. Já tipuju, že takhle akční bude KNedli i za třicet let , to já už budu možná zralá na chodítko.![]() |
| Yuki 00,03,07 | 49504 |
|
|
25.6.2026 22:26:18
já jsem nikdy nepochopila, proč bych měla dělat stoj na hlavě, a syn kdysi v tělocviku prohlásil, že má hlavu na jiný věci, než aby na ní stál 😁
|
| Evelyn1968,2děti | 6269 |
|
|
25.6.2026 22:10:32
Teď mě táhne dolů to břicho
![]() Před MD jsem dělala i stoj na hlavě, to se teď bojím kvůli nadváze. |
| TaJ | 81121 |
|
|
25.6.2026 21:58:50
Stáňo, no jo, asi je to tím, že jste v tom podhůří...syn dnes ráno odcházel z domova ve 4:30 a už tou dobou bylo dost teplo. Ani v noci se moc neochladilo. Kdyby aspoň občas zafoukalo, ale vzduch se ani nehne.
|
| Yuki 00,03,07 | 49504 |
|
|
25.6.2026 21:44:24
Já jsem kliky nikdy neudělala, mám fyzický omezení, kvůli kterýmu to nejde.
|
| Stáňa * | 7932 |
|
|
25.6.2026 21:35:31
Kliky jsem taky nikdy nezvládla. Asi je po mě v ranném školním věku i chtěli, ale nedalo jsem to a od 12 jsem měla takové pohybové omezení, že mě nikdo už do ničeho nenutil.
Nevím, jestli bych je zvládla teď, kdy mám fyzičku mnohem lepší v tom ranném školním věku. Nejspíš ne, protože na kliky musíš mít pevný střed těla, což nemám. |
| Stáňa * | 7932 |
|
|
25.6.2026 21:31:54
Knedli, jak jsem velmi klidný, vstřícný a ochotný člověk, tak jsem dnes vyvovala konflikt s jednou mladou rodinou, jejíž dvě malé děti se mi pletly pod nohy a nemohla jsem se pohybovat tak rychle, jak jsem potřebovala. Vina byl z větší části na mé straně, pak mě to mrzelo
![]() |
| Stáňa * | 7932 |
|
|
25.6.2026 21:28:36
Včera večer po jedenácté jsem se vracela z jedné kulturní akce, bylo příjemných 17 stupňů. A dnes ráno v 5:45, když jsem stála před městským bazénem, bylo 15 stupňů. To mi bylo v letních šatech až skoro zima. V bazénu jsem se ani po 50 bazénech nezahřála.
![]() Odpoledne jsem se ale uvařila v autě než jsem dojela domů. Kolony, popojíždění na jedničku. Klimu jsem kvůli spotřebě nepouštěla. Pak jsem měla jet někam autem, krátká vzdálenost, raději jsem jela na kole. To bylo fajn ![]() |
| Stará husa | 154854 |
|
25.6.2026 20:29:39
Drypetis, ne, nebo si to aspoň nepamatuju.
|
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.