| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

Novinky a zajímavosti z každodenního života.
  (?)
 Názory 110 z 76865  [Dalších 76855 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
25.6.2026 22:51:56
:-) chodila jsem na jógu, za socíku, je to docela příjemný, stát na hlavě ~t~
Čumča. 160024
25.6.2026 22:28:52
Yuki, tohle přeci ke Knedli vždycky patřilo~:-D, elaborát "čo som zožrala" a "ako som vydala energie ako tri manuálne pracujúci chalani"~:-D (ono je to myslím vždycky krapýtek s nadsázkou)

Já jsem stříhala ušima, když kdysi Knedli psala, že se složila v hotelu, nebo když cítila silný tlak na hrudníku~7~, to mi přišlo o strach~7~ Někdo prostě je takové malé dynamo, králíček Duracel, jinak cítí hrozný přetlak nevydané energie.~d~ Já tipuju, že takhle akční bude KNedli i za třicet let~:-D, to já už budu možná zralá na chodítko.~:-D
Yuki 00,03,07 49504
25.6.2026 22:26:18
já jsem nikdy nepochopila, proč bych měla dělat stoj na hlavě, a syn kdysi v tělocviku prohlásil, že má hlavu na jiný věci, než aby na ní stál 😁
Evelyn1968,2děti 6269
25.6.2026 22:10:32
Teď mě táhne dolů to břicho ~t~

Před MD jsem dělala i stoj na hlavě, to se teď bojím kvůli nadváze.
TaJ 81121
25.6.2026 21:58:50
Stáňo, no jo, asi je to tím, že jste v tom podhůří...syn dnes ráno odcházel z domova ve 4:30 a už tou dobou bylo dost teplo. Ani v noci se moc neochladilo. Kdyby aspoň občas zafoukalo, ale vzduch se ani nehne.
Yuki 00,03,07 49504
25.6.2026 21:44:24
Já jsem kliky nikdy neudělala, mám fyzický omezení, kvůli kterýmu to nejde.
Stáňa * 7932
25.6.2026 21:35:31
Kliky jsem taky nikdy nezvládla. Asi je po mě v ranném školním věku i chtěli, ale nedalo jsem to a od 12 jsem měla takové pohybové omezení, že mě nikdo už do ničeho nenutil.

Nevím, jestli bych je zvládla teď, kdy mám fyzičku mnohem lepší v tom ranném školním věku. Nejspíš ne, protože na kliky musíš mít pevný střed těla, což nemám.
Stáňa * 7932
25.6.2026 21:31:54
Knedli, jak jsem velmi klidný, vstřícný a ochotný člověk, tak jsem dnes vyvovala konflikt s jednou mladou rodinou, jejíž dvě malé děti se mi pletly pod nohy a nemohla jsem se pohybovat tak rychle, jak jsem potřebovala. Vina byl z větší části na mé straně, pak mě to mrzelo ~7~
Stáňa * 7932
25.6.2026 21:28:36
Včera večer po jedenácté jsem se vracela z jedné kulturní akce, bylo příjemných 17 stupňů. A dnes ráno v 5:45, když jsem stála před městským bazénem, bylo 15 stupňů. To mi bylo v letních šatech až skoro zima. V bazénu jsem se ani po 50 bazénech nezahřála. ~t~

Odpoledne jsem se ale uvařila v autě než jsem dojela domů. Kolony, popojíždění na jedničku. Klimu jsem kvůli spotřebě nepouštěla. Pak jsem měla jet někam autem, krátká vzdálenost, raději jsem jela na kole. To bylo fajn ~:-D
Stará husa 154854
25.6.2026 20:29:39
Drypetis, ne, nebo si to aspoň nepamatuju.
 Názory 110 z 76865  [Dalších 76855 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.