. Kamb, já ti fakt nevím - jasně, že když dítě brečelo, tak jsem chovala, zpívala, stavěla se na hlavu... Ale když si spokojeně hrálo na dece, tak jsem ho nechala a jen jsem pozorovala z povzdálí. Rozhodně jsem se nevěnovala 24/7.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.