| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 1313  [Dalších 963 >>]
Jachtarka 111896
6.1.2015 12:17:25
~d~ ortoped bude dostupný na konci ledna a po půldenním sezení v čekárně. A objednaná jsem tam už od začátku prosince.

Doteď jsem měla doporučené kolo nebo rotoped, nic z toho, bohužel, nejsem schopná realizovat, i když jsem myslela že to půjde. Tak pátrám po náhradě.
Žžena 83005
6.1.2015 12:02:27
Co můžeš dělat: od ortopeda si nechat napsat rehabilitace. A fyzioterapeut/ka Ti už vysvětlí, co a jak dělat s nohou, líp než někdo na netu.
jentak
  • 
6.1.2015 11:56:32
Teď čtu - v listopadu jsi byla na operaci a teď že by noha měla být jako dřív. Je naivní si myslet, že bude noha jako dřív, to už nebude nikdy a jinak - teď je leden, manžel byl doma ještě půl roku, kdy chodil na rehabilitaci - nejdřív od pojišťovny, po vyčerpání si další platil.~;)
jentak
  • 
6.1.2015 11:54:19
Ty jsi skutečně nedostala po operaci žádnou rehabilitaci? To je divný, ne? Manžel měl, tam ho naučili cvičit doma, tam si s pracovníkem ujasnil, co je normální a co ne, jak dlouho bude trvat to či ono - třeba na koleno si neklekne ani náhodou ani po dvou letech od operace - ne že by to byla nějaká šílená bolest, to ne, ale přece jen je to zátěž a nechce riskovat bolest zbytek dne. V zátěži a při změně počasí koleno bolí, do práce nosí takový podpůrný pásek, na lyže ortézu - ví, že bez toho už to nepůjde. Jinak denně rotoped, eliptical - to už je horší. Ještě doporučovali plavání - ale nohy ne prsový, ale kraulový - tedy po operaci, teď i prsový. K tomu rotopedu - my ho teda máme doma a pokud nevážíš 100 kg, tak se dá pořídit celkem levně.
Jachtarka 111896
6.1.2015 11:35:42
V listopadu jsem byla na artroskopické operaci kolene, předtím jsem půl roku vegetovala s částečně a pak hodně urvaným meniskem. Takže jsem nohu zatěžovala minimálně - žádně dřepy, schody jak robot s jednou nohou. Tak je ta noha taková "jiná".
Operace proběhla dobře, ale v tuhle dobu bych už měla mít nohu "jako dřív" a ona není. Po rovině chodím bez bolesti a v pohodě, ale do kopce, z kopce a schody bolí, klečení není příjemné, na paty si nesednu, neposkočím si.
Nijak speciálně s tím nerehabilituji, v nemocnici doporučovali kolo :-) nebo rotoped, ale víc to nespecifikovali.

Rotoped nemám a nejsem schopná se k němu nějak dostat. Posilovna u nás není, do spiningového studia ve vedlejším městě mě pustí jen po zaplacení hodinové lekce ... A to mi příjde velká pecka, z ničeho naráz hodinu šlapat.

Nemáte zkušenost s rehabilitací v domácích podmínkách, co můžu dělat? Postupně zvyšování zátěže, do jaké bolesti? Ocením jakékoli rady. Děkuji.
Bberi 40972
12.7.2014 20:32:28
Jsem ráda,že je manželovi líp. Náš otec byl v Hrabyni a docela dobrý, v Chuchelné jsu spíš lidi po amputacích jsem slyšela...tak nevím proč přijali manžela tam?
Důležitý je mít vůli bojovat. Nášotec ji úplně ztratil a je to s ním moc těžký,nebaví ho ni,neusměje skoro nikdy...Přeji at je co nejdřív líp a líp.~;((
Kaštanka
  • 
11.7.2014 22:14:41
Tento blogger píše o svém pobytu v Chuchelné po CMP: petrreha.blog.iDNES.cz
CisloPi 131067
11.7.2014 15:02:23
Jitule, zrovna tuhle jsem si na vás vzpomněla. Jsem ráda za pozitivní zprávy.
happy
  • 
11.7.2014 10:07:49
Tatka tam chodil na rehabilitaci . Myslim ze tam i jednou byl na pobyt po operaci a by tam spokojeny. Ted nevim presne jestli tam nekoho zna nebo nasi znaji odtamtud je to ve vedlejsi vesnici ,kde bydli mi rodice.
Pam-pela 97353
11.7.2014 9:07:43
Zaplevelím, o Chuchelné moc nevím, ale ty pokroky jsou vážně super a moc vám všem přeju, ať pokračují rychle dál.
Je mladý, doktoři určitě mají sami radost, že se to tak vyvíjí, snad by mu nenavrhovali něco, kde by stagnoval ~x~.
Moc držím palce!
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 1313  [Dalších 963 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.