| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 1313  [Dalších 773 >>]
arsiela, 59672
17.5.2013 21:35:38
Vendy cvičíme s Jíjou vojtovku už 5 let,zachránila ho od ještě větších problémů.Řval první rok,pak už to snášel a snáší v pohodě.Takže vyloženě bolestivé to není,je už dávno ve věku,kdy by řekl,že to bolí.Spíš popisuje,že některé cviky sou nepřijemné,protože se dostává do poloh,kterým se tělo brání.
Peppa 133447
17.5.2013 21:33:41
Mám dobrou zkušenost, dceři to pomáhalo, měla ochablé svalstvo okolo páteře, cvičily jsme 4 měsíce 4x denně. Bylo to náročné, ale výsledky byly opravdu vidět. Vždycky u toho brečela, ale když jsem viděla že je to fakt naštváním a k tomu ty účinky, povznesla jsem se na to. Největší problém jsem vždy měla se daný cvik na reh. naučit, ale setra byla super a vždycky mne ho učila tak dlouho, dokud jsem ho nezvládla. Musela jsem jí to předvést, takže šidit to nešlo.
Kamarádka měla taky cvičit, jen jeden cvik, ale necvičila. Řekla, že malá jí u toho řve a že na to nemá nervy~:( Já jsem z toho taky nebyla nadšená, ale já zas nemám nervy na to aby moje holka chodila v pozdějším věku shrbená nebo pajdavá...
Vendy a dve holky 109075
17.5.2013 21:32:07
No jo, ale ona kricela desne I potom:-(.Jsme si holt dovolily hodne, ji terorizovat:-)
Tante Ema 107184
17.5.2013 21:15:43
Podle mě oni řvou protože je jim to nepohodlné, asi jako když my cvičíme, protahujeme zkrácené svaly, šlachy atd.
Cvičím lehce s nejmenším, má jen pár cviků, ale zlepšuje se a vidím na něm, že mu to jde k duhu. Po cvičení je vždycky klidný a spokojený, často usne, mně to fakt přijde velmi podobné našemu cvičení jako když jdeš někam do posilovny. Tam se pachtíš a pak se cítíš dobře.
perko 104605
17.5.2013 21:11:36
Cvičila jsem s prvním synem doma+jsme docházeli na rehabilitaci.Syn plakal,já bulela,rehab.sestra mi říkala,že jsem moc citlivá.Jak už tu někdo psal:děti to nebolí,jen jsou "naštvané",že je držíme v určité poloze...
Jinak má maminka i tchýně u toho nikdy nemohly být,obě se shodly na tom,že na to nemají nervy.
Držím palce a určitě to nevzdávejte.
angrešt 114837
17.5.2013 21:11:13
Zkušenosti mám výborné, synovi to opravdu hodně pomohlo. Cvičila jsem s ním 4x denně asi do 8 měsíců.
Ze začátku hodně křičel - ale když jsem se já trochu zklidnila a přestala to vnímat jako "že ho týrám", tak on kupodivu přestal plakat. Někdy se pak i smál, většinou to tak nějak mlčky absolvoval bez nadšení, ale i bez nespokojenosti.
Máme velmi citlivou fyzioterapeutku, která hledala vždy varianty cviku, které by snášel lépe. A celkově k němu přistupovala velmi laskavě, takže ani u ní nekřičel.
fakt to nebolí - nechala jsem si to (svou "dospěláckou" fyzioterapeutkou :-) ) předvést sama na sobě. Ale je to fakt nepříjemné. Jednak to tlačí, ale to až tak strašné není. Spíš je nepříjemné, že je člověk nedobrovolně v nepohodlné pozici - a hlavně mi teda vadilo, že se mi bez mé vůle začaly hýbat končetiny. To bylo nepříjemné hodně.
Vendy a dve holky 109075
17.5.2013 21:01:07
No alespon, ze vidim, ze jeci i se sestrickou.Kdyby to bylo jen se mnou, tak by to bylo asi jeste horsi na psychiku.Na ni je videt, ze to nedela prvne.Ach jo, snad mi to taky pujde.Jsem si to I nahrala, abych to jo delala spravne.
Vendy a dve holky 109075
17.5.2013 20:58:08
Ja mam strach, aby ji to psychicky nejak nepoznamenalo, snad ne:-(A me vlastne taky:-)Je to o nervy:-(
magrata1 95172
17.5.2013 20:57:22
dcera měla poporodní parézu ručky, měla porušený nerv. Cvičili jsme asi rok a je zcela v pořádku. Viděla jsem výsledky už v porodnici, když ji tam chodila sestra cvičit. Ze začátku jí ručka úplně visela, byla fakt chromá. Už nás všichni vyřadili, neurologie, rehabilitace i neonatologie. Je 100% v pořádku. Bylo to sice nepříjemné, ale výsledky jsou zřejmé
Vendy a dve holky 109075
17.5.2013 20:56:08
Diky,je to pro silne natury:-(
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 1313  [Dalších 773 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.