Já řeším miniabdominoplastiku, už jsem objednaná i na konzultaci. Nemám rozestup, ale po dvou těhot. mi zůstala nadbytečná kůže, jsem líná cvičit tak to chci řešit takhle. Hodně se o tom píše na netu, zkus zagooglit. Např. na Omlazeni.cz je o tom samostatná diskuze, taky najdeš hodně fotek různě ve vyhledávači. U té klasické abdomino je rekonvalescence delší, jizva je přes celé břicho(od jednoho boku k druhému), ale řez vedou nízko aby se to dalo schovat pod prádlo a časem vybledne. Menší jizva je právě u té miniabdo, ale tou se nedá řešit rozestup svalů. Nejsem si jistá, ale myslím že ani ta velká abdomino se nedá laparoskopicky. Nejlepší je toto pořešit přímo s plastickým chirurgem, cena výkonu je cca 30.000,-, někde někdo psal, že úpravu těch rozestouplých svalů ti může po doporučení gynekologa uhradit pojišťovna, zbytek si ale stejně musíš uhradit sama.
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.