24.6.2026 20:35:20 Sněhulka a sněhuláčci
Re: Jak se vyrovnáváte s vedrem?
Hlásím se do klubu letních dnů do 25°C. Jsem fakt překvapená, kolik z vás tu píše buď že zatím to zvládá skvěle anebo že to dokonce máte rády a užíváte si... Nějak mě vůbec nenapadlo, že by si to teď ještě mohl někdo užívat! Myslela jsem, že celý svět trpí tak jako já...

Ne vážně. Fakt jsem si myslela, že tohle už nemůže mít rád nikdo. No, zajímavý vhled do reality.
Já osobně se už nemůžu dočkat, až teplota o deset stupňů klesne. A děsím se toho víkendu, kterým teď straší, fakt děsím. A vůbec následujících dnů/týdne, kdy byty a domy už jsou prohřáté a nejdou vyvětrat a navíc není čím, když ani v noci teplota pořádně neklesá...
Jak jste jako schopné fungovat? Já mám pocit, že mám úplnou mlhu v hlavě v takovémhle počasí... nejsem prostě schopná se přinutit k žádné, ani nutné činnosti, ani sebe, ani mozek!

Odpovědět