Já zatím zvládám vedro docela dobře, ale v práci máme klimatizaci, takže tam jsem v džínách a tričku s krátkým a je mi tak akorát. Doma máme přes den zavřená okna, nebo otevíráme jen na tu stranu, kam zrovna nejde slunce - půlku baráku máme na východ, druhou na západ. Na střešních oknech roletky trvale zatažené, dole máme podle okolností mezi 24 a 25 stupni, nahoře asi bude o trochu víc, tam teploměr nemáme. Manžel snáší vedra o dost hůř, navíc v práci mají taky vedro, takže ten přijde po poledni z práce, dá si sprchu a zbytek odpoledne prospí. Syn asi snáší vedra nejlíp. Tyhle dva dny mají nějaké školní kulturní a sportovní akce, ale není to už povinné, takže se omluvil a místo toho dnes celý den někde venku fotil. Ráno odcházel z domova už v půl páté, to ještě bylo docela fajn. Minulý týden jim ve škole v pátek kvůli vedru ukončili vyučování už ve 12h a začátkem tohohle týdne také měli jen do oběda. Osobně mám ráda teplo, ale bohatě by mi stačilo tak 27 stupňů a v noci vždycky nějaký deštík. Tady u nás už zase kolik dní ani nekáplo
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.