V sobotu jedeme na malou brigádu, bude nás tam asi 7-10 lidí. Potřebovala bych připravit nějaký oběd. Něco jednoduchého, ale sytého. Na místě je sice možnost něco ohřát, ale potíž je hlavně s mytím nádobí. Na místě nebudu už mít moc času, takže to potřebuju připravit předem, t.j. dneska. Až po práci nakoupím a dopravím se domů. A taky potřebuju ještě dneska upéct něco sladkého pro tchýni. A protože budu určitě unavená, nechci chystat nic, co se dlouho připravuje, tedy žádné smažené řízky a podobně. Taky teda strávníci ne všechno jedí, někteří nejedí papriku, rajčata, někteří dokonce ani nic smíchaného (čímž padl i bezmajonézový bramborový salát jako příloha). Máte někdo nějaké tipy, co ideálně připravit? Kdyby byl tip na něco sladkého, nepříliš pracného, co se hezky jí (rozuměj moc to nedrobí, nešpiní, jí se to rukou...), beru taky
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.