| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Snaha o zhubnutí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 51968  [Dalších 51818 >>]
Stará husa 154854
18.8.2024 18:31:39
Já jim k snídani ovesnou kaši se lžičkou medu s ovocem, k obědu jídlo bez masa - lečo s bramborem, omeletu s hráškem a brambory, míchanou zeleninu, volské oko a brambory, kuskus se zeleninou posypaný sýrem, žampionové rizoto, špagety s rajčaty, těstoviny se špenátem. Cca jednou týdně si dám maso, většinou kuřecí, s pórkem, mrkví, s rýží. Večer jim dva krajíce chleba s plátkem šunky nebo sýra, vejce na měkko, chleba a rajče, volské oko na chleba, žervé d chlebem, vždycky doplňuji rajčaty nebo paprikou. Místo svačin piju černou kávu bez cukru. Tak jednou za měsíc si koupím čokoládu, teď v létě jsem měla párkrát zmrzlinu, ledové kafe s mlékem, někdy jdeme s kamarádkou na kafe a dort, někdy na pivo (3-4). Jim takové množství, abych byla příjemně sytá a několik hodin neměla hlad. S tímto jídelníčkem jsem zhubla 8 kg, ale teď už víc nehubnu. Musela bych omezit porce a trápit se hladem a to nechci. Cvičením nezhubnu nic, kolem padesátky jsem to zkoušela několik let a ani deko. Je pravda, že já cvičení nenávidím, takže to může být i tím.
Federika 14090
18.8.2024 17:59:10
Tvaroh by mě teda taky nenapadl~:-D
Nastrouhanej a ovocných knedlíkách, to jo.Nebo když se přidává při pečení do buchty~:-D
Peppa 133447
18.8.2024 17:56:38
Já taky jím, co mi chutná, neumím sníst něco co mi nejede. Třeba nemám moc ráda tvaroh, můžu stokrát číst jak je zdravej, ale jíst ho nebudu. Tak si dám cottage, ten mi chutná.
Peppa 133447
18.8.2024 17:53:50
Já vím že hlad není ideální, ale já už jsem za ty roky na něj zvyklá, nevadí mi. Až když mě třeba bolí hlava, tak už vím že bych se fakt měla najíst. Ale někdy nemám na jídlo chuť ani náladu, a to až tak, že mám i problém si ho nachystat na později, třeba do práce, tak prostě nejím. A pak jsou zase dny, kdy jím normálně, snídaně oběd večeře. Asi k tomu jídlu nemám úplně zdravý vztah. A přitom ho mám ráda a sním skoro všechno. V dětství jsem nechtěla jíst nic, byl to boj.
babi_ 48341
18.8.2024 17:52:12
No přesně tak. Jím jenom to, co mi chutná. Ovšem je to průnik s tím, po čem netloustnu. Tedy zeleninu ano, ale tu, co mám ráda. A další stejně tak. S čokoládou dtto.
Len 108740
18.8.2024 17:51:44
Peppo, to tim byt nemusi, ja piju vody dost a chodim jako ty. Na rychlost metabolismu si nestezuju, rozhodne spaluju vic nez muj manzel, ktery chodi alespon 3x denne. Jime plus minus stejne a on ma skoro dvojnasobek me vahy (je o dva cm vyssi). Myslim, ze vyprazdnovani nema s rychlosti metabolismu co do cineni.
Federika 14090
18.8.2024 17:48:00
Já bych si pro sebe hlavně , kdy nenaplánovala jídelníček z toho, co mi nechutná. Ani bych nevylučovala věci, který mi hodně chutnají. Věřím v tomhle na psychiku. Když mám chuť na čokoládu, dám si kousek tý nejlepší, která mi nejvíc chutná. Žádná náhražka by mě neuspokojila.Ale dám si jen kousek.Na snídani se nebudu nutit do žervé a vajíčka, když zrovna na tohle po ránu nemám vůbec chuť.
O to víc bych pak musela myslet na to,jakej jsem chudák že si nemůžu dopřát, co chci.A každej výkyv váhy směrem nahoru (k čemuž u každého občas dochází) by docházelo taky k větší a větší frustraci.
babi_ 48341
18.8.2024 17:46:46
Vodu pij.
Čumča. 160024
18.8.2024 17:45:35
Peppo, měla jsem život před JIP (kašlala na pitný režim) a po JIP, kdy jsem si fakt zvykla pít, nejčastěji čistou vodu - je to ohromný rozdíl

mmch, tenkrát jsem z nemocnice odcházela a měla v pase o 10cm méně (prostě jsem v nemocnici začala pořádně pít vodu a měla naředěnou krev heparínem, netrpěla jsem hladem a kupodivu ani neměla mlsné chvilky~d~
Peppa 133447
18.8.2024 17:43:59
~t~
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 51968  [Dalších 51818 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.