| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Snaha o zhubnutí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 51968  [Dalších 51798 >>]
Federika 14090
18.8.2024 17:33:32
Já mám ale při tomhle režimu docela hlad.Nebo teda minimálně velkou chuť na další jídlo. A v noci mi kručí žaludek.
Blbý ale je, že mně se podle vůle váha hýbe plus mínus 7 kilo,ale na jednom čísle se prostě zastaví a ani ťuk. T byhc asi musela přestat jíst, nevim, prostě se to ani nehne.
Takže jsem s tím teď přestala bojovat. a místo toho se cílen snažím měnit tuke v svaly~:-D Což je docela těžký, protože kromě neprasení se musí snažit posilovat. a hejbat se.
Peppa 133447
18.8.2024 17:31:06
Pomalý metabolismus mám určitě, soudě podle toho, jak často chodím na záchod ~2~
Rodinová 140078
18.8.2024 17:30:52
Takhle mi to taky jde, nesmim ovsem zadny cokolady, vikendy se sportem a akce s kamaradama…a kdyz mam na neco chut, tak si to proste odpustim nebo se osidim necim jinym - ne vzdy to jde.
KFC apod. nemusim tak vubec.
Ovsem navic sklenku ci dve vina…
Peppa 133447
18.8.2024 17:29:44
Babi, nevím jak, kromě toho, že bych měla jíst víc, což mě děsí, ptz se bojím, že ještě přiberu. Už jsem to tu kdysi psala, když začal covid a mm začal jíst se mnou doma tak jako já, jen větší porce, logicky, zhubnul za dva měsíce 7 kg, takže ta skladba asi nebude tak špatná.
K_at 121378
18.8.2024 17:28:29
Federiko, ne. Ty máš extrémně rychlý metabolismus a ještě kachní žaludek. ~t~
Federika 14090
18.8.2024 17:26:53
Tak to máš asi nějakej pomalej metabolismus, nevím.
Když neprasím a nezastavuju se u KFC na twistra a v Paulu na eklerkách, nejdu s někým na večeři. a tak, tak takhle zhruba vypadá můj hubnoucí jídelníček:
-Po probuzení sklenice vody
-pak jedna sklenička grepový šťávy, vymačkaný
-velká miska s bílým jogurtem, tři lžíce proteinu, hrstka oříšků a ořechů, pár lžic muesli s ovocem nebo čokoládou a nejrůznější ovoce, nejčastěji borůvky,jahody, maliny
-oběd většinou nějaké maso, ryba,zelenina, avokádo, někdy s přílohou, někdy bez
-svačina kafe a něco malýho k tomu,to si neodpustím
-večeře malej salátek, klidně se sýrem, rybou, tuňákem, ale žádná velká mísa...
babi_ 48341
18.8.2024 17:23:31
Peppo, chtělo by to vyzkoušet nějak jinak, abys ten hlad nemívala, protože častý (trvalý) hlad mj. vede tělo k tomu, aby šetřilo a nepustilo nic ze zásob.

EDIT: případně uložilo cokoli jen trochu jde.
Peppa 133447
18.8.2024 17:19:32
Fed, když já běžně nejím nic takového, co kdybych vypustila, tak mám hned kilo dole. Když snídám, tak buď jedno ztracený vejce s jedním celozrnným toastem, nebo dvě míchaný s jedním toastem, k obědu maso plus příloha plus zelenina, k večeři jedna kaiserka, šunka nebo sýr a zelenina.. to je tak typicky co já jím. Jím většinou doma a nikdy nic nesmažím, s tuky jsem opatrná, ptz je někdy těžko trávím, skoro vůbec nedělám omáčky, ptz to nikdo doma nemusíme.. na dovolené jsem si nedala ani jednou zmrzlinu, ptz se prostě hlídám a fakt mě to s..e, ptz výsledek žádný, akorát mám často hlad.
Federika 14090
18.8.2024 17:08:15
Peppo,
já nedržím diety, z toho,co tady občas čtu, mě tiše jímá hrůza~:-D Nepočítám kalorie, neřeším poměr bílkovin ani ničeho jinýho.
Když chci zhubnout dávám si malý cíle.Prostě si řeknu, že zhubnu kilo. Pak nežeru KFC ani mekáč,pizzu, těstoviny s tunou sýra... nepiju sladký věci , víc chodím a večer si vezmu jen fakt lehkou večeři. Mám denně o 200 g míň.(Vážím ráno, nalačno)
Takže za týden ca o kilo míň.
Pak jím nějakou dobu jako vždycky ale nepřežírám se. Udržovat si váh je mnohem lehčí než hubnout. Raduju se toho těl o kila lehčího,byť to většinou oznám sotva já.
A když se to ustálí a já mám chuť hubnout dál, pustím se do dalšího kila...
Rodinová 140078
18.8.2024 16:56:31
No, velkym usilim jsem asi za 4 mesice zhubla kilo, ale drzi to~:-D
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 51968  [Dalších 51798 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.