| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Snaha o zhubnutí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 51968  [Dalších 51788 >>]
babi_ 48341
18.8.2024 16:48:31
1,5 kila tím klidně být může. Kilo se dá shodit koncem MS a 1 - 2denním půstem. Akorát to asi nebude trvalé.

"první jídlo měla až oběd a pak už jen večeři" nevypovídá vůbec nic o množství a skladbě, navíc někomu vyhovuje pro udržení váhy či hubnutí spíš začít jíst dříve (snídaně) a pokračovat malými porcemi, než "jen" oběd a večeře.
Peppa 133447
18.8.2024 16:23:59
Já jsem odstrašující příklad, přibírám konstantně, připadá mi že je úplně jedno co a jak nebo jestli vůbec jím.. celý minulý týden jsem první jídlo měla až oběd a pak už jen večeři. Výsledek je 1,5 nahoře. Takže tak. Pohyb byl teda nula, ptz jsem nemocná a mám taky zrovna ms, ale tím to asi nebude 😑 Jak se dá shodit jedno kilo?
babi_ 48341
18.8.2024 16:08:39
Hany, ano, "odpověď byla ke komentáři, že někde u vody byla spousta lidí a na nikom nebylo vidět, že by cokoli cvičil", proto píšu, že pokud chceš, aby to bylo i vidět, tak... pokud je ti to jedno, jsi v pohodě už teď.

"A co se týká té snídaně, tam byl dotaz, jestli mám správný poměr bílkovin a sacharidů." no ano, ale bílkoviny a sacharidy se za prvé neřeší jen při snídani, za druhé u každého je ten poměr jiný - někdo prosperuje víc na vyšším poměru sacharidy/bílkoviny (což doporučuje většina článků o výživě), někdo na lowcarb. Nezbývá, než to vyzkoušet.

Lidi se nemůžou shodnout ani na pitomé snídani, protože jejich těla a způsoby života nejsou shodné.

*Hany 30864
18.8.2024 15:53:19
"Mně samotné úplně stačí, že jsem fyzicky fit, tedy "cvičení" na sobě cítím, ale jestli je to i vidět neřeším."

Jasně, ale moje odpověď byla ke komentáři, že někde u vody byla spousta lidí a na nikom nebylo vidět, že by cokoli cvičil. Tak já sice cvičím (a se mnou pravidelně cca 20 bab), ale na nikom z nás to vlastně není vidět. Asi ten typ, co mu po týdnu běhání narostou svaly, není moc častý.

A co se týká té snídaně, tam byl dotaz, jestli mám správný poměr bílkovin a sacharidů. A já netuším, jaký ten správný poměr má být. Když vlastně se lidi neshodnou ani na pitomé snídani. Každopádně asi stejně skončím u nízkosacharidové diety, protože to je poslední věc, kterou jsem po cestě pokusů - omylů ještě nevyzkoušela. Vysvětlení dám v nějakém dalším příspěvku, až najdu vhodný odkaz.
babi_ 48341
18.8.2024 15:52:24
Já u zubů protahuju nohy. V blízkosti umyvadla ~;) Jinak mě protahování vůbec nebaví - jedině to zvládnu takhle jako určité polohy při činnosti, kterou stejně nemůžu vynechat.
babi_ 48341
18.8.2024 15:50:10
Tak pár desítek sekund a pauza... cvičení je to intenzivní, a dají se při něm i čistit zuby v předklonu nad umyvadlem ~:-D
kysnutá knedla 99495
18.8.2024 15:40:28
“ Stačí si tady přečíst, jaká má být správná snídaně. To mě baví. Od 4 vajec bez pečiva až po nějakej ovesnej blivajz.. "

S takýmto prednastavením musí byť cesta za vysnenou postavou strašne ťažká.
Chcelo by to nájsť si svoju cestu, ktorá bude - ak nie příjemná, tak aspoň znesiteľná.
Evelyn1968,2děti 6269
18.8.2024 15:27:31
Babi děkuju a gratuluju ~x~
Bříško má 110 cm v nejužším místě ~n~
babi_ 48341
18.8.2024 15:22:31
Sloni, bezva :-)

Evelyn, ať prášky dál skvěle fungují a hne se i váha, respektive bříško (co se dá zatáhnout v předklonu, není břicho).

Všem držím palce ke zpevňování postavy a/či hubnutí, mně se zadařilo ~z~
kysnutá knedla 99495
18.8.2024 15:10:03
Tak, pri čištení zubov sa dá krásne cvičit, je toľko spôsobov u kt. môžeš byť zároveň tesne u umývadla.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 51968  [Dalších 51788 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.