| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Snaha o zhubnutí

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 51968  [Dalších 51898 >>]
Beat 107867
30.8.2024 13:07:00
Termix, budeš jak laňka! Věřím ti!!~:-D

Ale bacha, bacha…to, ze budeš mít hodně práce, neni záruka, ze zhubnes. U mě je třeba podstatný, abych měla čas na kvalitní jídlo, protoze když ten čas nemám, tak mam pak vlci hlad a pak prasím~:-D.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
30.8.2024 13:05:55
To je vtipný, já za týden AlIn, válečka, koupaní, procházky, každý den drinky, půl kila dole. Protože jsem neseděla celý den na zadnici jako přes rok. A chodili jsme v hotelu pěšky do schodů, do šestky, tak 3-4 x za den Tělo si dělá co chce.
Termix 105545
30.8.2024 12:57:39
Dari, byli jsme více než tři týdny na dovolené, chodili jsme opravdu hodně. Hned na to jsem byla na horách a denně chodila. Jedli jsme spíše méně a opravdu hodně zeleniny .... a hádej. Ani ťuk dole. Co hůř 2 nahoře. Proč?
Teď mám motivaci. Půl kila týdně. Dávám tomu třicet týdnů. Příští léto jedu na svatbu do Anglie a budu jak laňka :-))). Nabrala jsem si strašně strašně moc práce a na jídlo už nebude vůbec žádný čas.
babi_ 48341
30.8.2024 12:55:26
Jednak souvisí, to je jasné, a jednak záleží samozřejmě na výchozím stavu.
Když mám kondici a chci se cítit lépe při běhu do kopce, zbývá už jen shodit co jde bez ztráty té kondice.
Když nemám kondici, tak je to jak píšeš.
Na druhou stranu mnozí i dosti obézní lidé jsou velmi obratní a v kondici - hrajou třeba tenis nebo volejbal či se věnují jiným koordinačně náročným a dynamickým sportům, a ještě k tomu tahají ty desítky kil navrch - vrstva tuku na solidním svalovém podloží.
Beat 107867
30.8.2024 12:45:44
babi, čekala jsem tuto námitku. ~:-D

Nicmene. Mám kamarádky, které jsou hubené, ale ty body ze začátku žebříčku nezvládají. Nemají svalovou hmotu, nevydrží s dechem do 2 patra, nevydrží stát na jedné noze a jejich lehkost neznamená, ze skáčou po kamenech. Takže ty věci, které jsem psala, jsou u každého jinak propojené. A já to svoje propojeni stručně popsala, ale vidim to před sebou jako třeba model atomu vodíku.. vše souvisí se vsim. ~:-D
babi_ 48341
30.8.2024 12:21:23
Beat, nojo, ovšem když začnu u bodu jedna (a několik dalších dtto), tak k tomu nutně potřebuji tu nižší váhu ~t~

-celková tělesná pohoda bez bolesti, která mi umožňuje fyzicky dělat to, co chci = běhat po horách
Ono tedy bez bolesti už v mém věku a stavu kolen (úrazy a devastace z dětství a mládí) těžko co, ale aspoň minimalizace bolesti. A taky dřiny - je rozdíl běžet do kopce tak nebo s ikskilovým batohem, přičemž přidávat svalovou hmotu už moc nezvládám (opět - věk), maximum možného je udržovat ji, neztrácet.
Beat 107867
30.8.2024 10:44:01
Pojmenovala bych, co je hubnutí. Já ho neberu jako úbytek kg, ale úbytek tuku. Takže to číslo na váze pro mě není smeroplatny.:-)

A dneska, při ranním běhání jsem si říkala, co jsou pro mě osobne ty ukazatele/ body toho, že jsem se svým tělem=jeho fyzickou kondici, spokojena. Psychická by byla na jiný žebříček ~:-D.


A je to:
- celková tělesná pohoda bez bolesti, která mi umožňuje fyzicky dělat to, co chci
- kardiovaskulární kondice VO2
- rovnováha těla, myšleno balanc.. jistota chůze, běhu, skákání po kamenech
- míra tuku v těle podle InBody
- pohled do zrcadla
- pocit v oblečení
- váha
Stáňa * 7932
30.8.2024 9:15:45
Letos jsem zhubla díky kombinaci méně jídla a více pohybu (rekonstrukce domu, velká zahrada). Nevím co na tom mělo větší zásluhu.
Ale obecně bych taky řekla, že pohyb je až druhotný a opravdu záleží na přijmu kalorií.
Ropucha + 2 120300
30.8.2024 8:35:03
Huso, mám velmi podobnou zkušenost.
Pohyb mi hrozně moc pomáhá na vyladění psychiky, miluji to, miluji pocit protaženého těla, miluji, když cítím svaly... Ale k hubnutí sám o sobě nevede.
K hubnutí vede, když omezím jídlo, a to tak, že opravdu hodně oproti tomu, co se běžně považuje za standard.
Nedržím žádné ulítlé diety, snažím se jíst vyváženě, abych měla to, co potřebuji. Prošla jsem v poslední době dosti zevrubnými zdravotními testy a jsem zdravá jako ryba (nepočítám-li hloupě zanedbaný úraz z přetížení, který se stravou nesouvisí, souvisí jen s neochotou nehýbat se).
Stará husa 154854
30.8.2024 7:59:03
Já jsem u sebe vypozorovala, že hubnutí je o jídle, o pohybu vůbec. Musím razantně snížit množství a kalorickou hodnotu jidla, abych hubla. Tři roky jsem třikrát týdně cvičila v Exprese, dvakrát týdně plavala kilometr a nezhubla jsem vůbec nic, stejně jako bych celé ty tři roky jen seděla a nedělala nic. Pak jsem omezila jídlo a váha šla dolů. Kromě toho osm dní je nic. Člověk nabral tu váhu během několika let a má pocit, že ji shodí během pár dní. To ale nefunguje, pouze v případě nějaké nemoci, což nechceš.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 51968  [Dalších 51898 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.