22.6.2026 19:50:41 Yuki 00,03,07
Zase na chvilku k tématu
Ahoj, po delší době návrat k hubnoucí diskusi. Bohužel ne k hubnutí. Konec školního roku je úplně špatná doba. Jsem unavená, vyždímaná jak citron a pořád musím.
Takže se tělo rozhodlo, že ono musí držet nějaký zásoby, když nemám rozum.
Naštěstí nepřibírám. A doufám, že v červenci budu zase hubnout.
Doktor mi schválil snížení dávky 2,4 na polovinu. Nevím, jestli jsem to psala, ale začala mě bolet kůže, vadilo mi i oblečení. Chvíli mi trvalo, než mi to došlo. Taky se mi zhoršil čich. Prý se to může stát a mělo by to být jen dočasný, snížit dávku a nechat tělo trochu si zvyknout je v pořádku.
Můj muž už se smiřuje s myšlenkou, že si nechá taky pomoct. On má obezitu nebo aspoň nadváhu co ho znám, a to už je pozdě desítek let. Vidí, že mi to pomáhá, nemám žádný problémy, tak do toho půjde taky, ale ještě potřebuje chvíli.
Mezi tím já už budu jako proutek 😁
Zatím jsem v polovině, doufám, že pomůže letní režim.
Odpovědět