24.6.2026 19:55:31 Yuki 00,03,07
Re: Zase na chvilku k tématu
já se chci na inbody objednat, ale v tom zmatku s koncem roku jsem na to zapomněla
už pár dní je můj jídelníček mizerný, mám hlad a nemám chuť k jídlu, protože nemám čas, to jsem tak měla vždycky, žádná novinka. Když mám moc práce, nejím. Když mám starosti, nejím, když mi není dobře, nejím.
teď pro změnu, když snídám hodně proteinů, nemám dlouho hlad, jenže tento týden musím na oběd nejpozději v půl 1, takže skoro nejím. Domů přijedu uvařená a fakt unavená kolem 6 večer, z únavy nemám chuť k jídlu, pokračují v práci, protože konec roku je šílený a pak si uvědomím, že jsem vlastně nejedla.
Už jenom zítra, v pátek už si práci domů brát nebudu, musí být hotovo, než odejdu.
Jdu zjistit, co je v ledničce, doufám, že mi zbyla čína. Potomek je doma a vůbec netuším, v jakém stavu je lednička, pečivo, nic.
Já ty prázdniny už fakt potřebuju 🫣
Odpovědět