19.6.2026 16:16:35 TaJ
Re: Návrat k sobě
Čumčo, já třeba na sobě poslední dobou začínám pozorovat právě takové nějaké tendence "návratu k sobě". Mám najednou potřebu zkoušet nové věci, nebo se vracet k tomu, co jsem kdysi dělala a pak jsem toho zanechala, protože byla spousta jiných věcí, které v tu chvíli byly důležitější... S tím, jak je syn už velký a nepotřebuje tolik mého času a mojí podpory, tak mám logicky i víc času sama na sebe. Jen se ty moje potřeby teď aktuálně moc nepotkávají s tím, co potřebuje a chce manžel. Já mám tendenci toho podnikat víc, než dřív a zkoušet a poznávat jiné věci, on naopak teď touží hlavně po odpočinku a těch svých starých známých dobrých věcech, to nové je divné, za "starých" časů to bylo lepší, teď nic za moc nestojí...přitom je jen o 4 roky starší. Ale chápu ho, že s jeho zdravotními problémy toho až tolik podnikat nemůže, ani to, co by ho třeba dřív lákalo... Nějak je těch společných aktivit poslední dobou čím dál méně, mrzí mě to, ale nějak nevím, co s tím. Sama za sebe bych nejraději klidně někam odjela na pár dní úplně sama a někam, kde to neznám já a nikdo tam nezná mne. Zatím jen taková úvaha, ale od realizace asi nejsem daleko

.
Odpovědět