19.6.2026 19:45:50 TaJ
Re: Návrat k sobě
Čumčo, jasně, že na tom není nic špatného, asi to vyznělo jinak, než jsem chtěla... Není problém s dovolenou, tam jsme vždycky měli v podstatě stejné představy, jak ji chceme trávit, shodneme se na typu ubytování, na výletech, vlastně na všem. A nemáme problém se na dovolené ani na něco rozdělit, děláme to běžně - třeba já se synem výlet, manžel odpočinek na ubytku, nebo kluci večer na ubytku, já sama procházka apod....nevím, jak líp to vyjádřit, ta moje úvaha se týká spíš celkově toho života mimo dovolené...a taky ta věta o tom, že bych odjela někam sama, má ještě pokračování - kde to neznám a nikdo nezná mě...asi trochu nějaká touha zjistit, co a jak bych vlastně dělala, kdybych se mohla úplně ve všem zařídit jen podle svého momentálního rozpoložení a dělat jen to, co mě v tu chvíli zrovna napadne.
Odpovědět