19.6.2026 10:59:07 Stará husa
Re: Návrat k sobě
K tomuto tématu nemám absolutně co říct. Když jsem byla vdaná, tak to byl můj BM, který byl ten zodpovědnější, vedl účetnictví, zařizoval věci typu hypotéka, dovolená, staral se o auto. Já se víc starala o děti, školu, logopedii, doktory, nákupy, dárky apod. Pak jsem onemocněla depresí a byly období, kdy jsem neměla kapacitu starat se o nic. Pak jsme se rozvedli a já se musela naučit starat se o všechno.
Co se týče nějakého žití naplno, to vůbec nevím, co si ve svém případě pod tím představit. Nikdy jsem neměla ráda adrenalín, jsem spíš opatrná a úzkostná, nikdy jsem nedělala nic riskantního a netoužím po tom. Nejradši mám poklidný život, být doma, číst si, chodit na procházky, občas kafíčko, nějaká výstava. Dovolená je pro mě stres, to mi stačí týden ročně a žádná exotika.
Odpovědět